Přejít na obsah

Corner light


virten

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám takový dotaz. Mám v pronájmu pro zaměstnance Škoda pronajmutou F3 ve výbavě Style a v bližším výpisu výbavy je psané, že to má k corner light, avšak mě jaksi nefunguje . Je potřeba to nějak dodatečně aktivovat i když je to přímo ve výbavě, nebo dělám něco špatně? Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, aj v polohe stretávačiek to funguje.. vtedy Corner dokonca funguje aj za slnečného dňa.

 

Zatiaľ som prišiel na jedinú kombináciu, kedy Corner nefunguje. Ak sú svetlá a stierače v polohe AUTO a cez deň začne pršať.. po automatickom spustení stieračov sa po chvíli zapnú aj svetlá a práve vtedy Corner nefunguje. Fungovať začne až po zotmení alebo prepnutím svetiel do polohy stretávačiek.

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brrrrm Corner v rádiu nezapneš/nevypneš. je to možné iba aktivovať/deaktivovať diagnostikou

 

podmienky:

- zapnuté stretávacie (môže byť aj cez polohu AUTO

- rýchlosť do 40 km/h

- vypnuté predné hmlovky

- reaguje až od určitého uhla natočenia volantu

 

ono niekedy môže byť uvedené v popisoch "hmlové svetlá s corner funkciou", no ak si to človek nepriplatí, nemusí to byť od výroby aktívne. teda diagnostika a skontrolovať stav (nastavenia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

nechci základ nové téma a přišlo mi vhodné napsat to zde(nadpis odpovídá), zajímalo by mě, zda v případě, že chci aktivovat corner funkci, musí být na autě také mlhovky s corner funkcí. Asi dotaz zní hloupě, ale nikde jsem nenašel nic o tom, že by bylo potřeba měnit celý světlomet mlhovek, pouze informace o aktivaci. V případě FIII 2015, která nemá funkci Corner Light ji stačí tedy pouze aktivovat nebo je třeba měnit i samotné mlhovky, pokud ano, jaký to je díl?

 

Moc děkuji

Editováno: , autor: palix91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, palix91 said:

Ahoj,

 

nechci základ nové téma a přišlo mi vhodné napsat to zde(nadpis odpovídá), zajímalo by mě, zda v případě, že chci aktivovat corner funkci, musí být na autě také mlhovky s corner funkcí. Asi dotaz zní hloupě, ale nikde jsem nenašel nic o tom, že by bylo potřeba měnit celý světlomet mlhovek, pouze informace o aktivaci. V případě FIII 2015, která nemá funkci Corner Light ji stačí tedy pouze aktivovat nebo je třeba měnit i samotné mlhovky, pokud ano, jaký to je díl?

 

Moc děkuji

 Pokud mas Fabii 3 a mas mlhovky, tak to jde aktivovat pres diagnostiku . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...