Přejít na obsah

Dorazy tlumičů a vliv na komfort


Greeg

Doporučené příspěvky

tak radeji se podivam co nejdriv jestli nahodou nezapomeli transportni dorazy i u mne, tady Indove na svem foru nadavaji a neni to zrovna extra stare tema...a pro nas laiky nafotili presne kde to hledat:wacko:

http://www.team-bhp.com/forum/technical-stuff/191037-skoda-forgot-advise-dealers-remove-vrs-suspension-blocks-used-transporting.html

Editováno: , autor: whokerz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o víkendu jsem zkoušel jednoho supa s DCC to byl asi pátý superb ve kterým jsem jel. A musím říct že DCC nebo klasika, kombi nebo liftback, všechny jsou otřesný . Všechny mlátěj vržou a rachtaj. Ten můj je z nich asi nejhorší ale jinak ty rozdíly nejsou nijak dramatický.  Můj závěr je že je to prostě šmejd, komu se zdá že je na něm vše ok tak buď máte z pekla štěstí na kus a nebo máte tu výhodu že to nepoznáte ( myšleno v dobrém a kéž by mi ty věci taky nevadili :) ).   Já už jsem si teď koupil jenom měsíční dálniční známku. Koncem února tam vrznu ty hezký letní kola a se supem a celou Škodou se na vždy rozloučím - zklamán, uražen a vyčerpán neustálým řešením čehosi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 1. 2018 na 12:11, signoflife napsal:

Přesně, podle mého servisu je auto OK, nic nenašli. Dnes jsem se domlouval se Šmuclerama, kouknou se na to, pojedu tam někdy příští týden.

 

Tak mám dobrou zprávu, údajně v Plzni vyřídili reklamaci na tlumiče a už je vyměnili. Tak jsem zvědav, jak to pojede. Dosud každé auto i nižší třídy s pevnou nápravou mělo jízdní projev lepší, než tzv. vlajková loď. Jedu pro něj zítra nebo ve středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já určitě, jsem tam zatím spokojen.Podle reklamačniho protokolu měnil výrobce v tlumících vadný nějaký ventilek který v studenejsim počasí způsoboval závadu...ale tak si říkám že stejný typ by přeci měl být i na předních tlumících nebo se pletu?...Tudíž by se pak daly reklamovat i přední... možná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, signoflife napsal:

Ano, Šmucler, zkusil jsem je na doporučení odtud. Minimálně to, že prosadili reklamaci u Škody, je úspěch. Jinde tvrdili, že to nebylo uznáno nebo na to kašlali. Výsledek budu vědět zítra.

Ahoj kdyz by ti menily jen zadek zeptej se na ty predni tlumiče, zda jsou stejne konstrukce a pak by tedy mohly byt vadne take...?...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 2. 2018 na 9:34, Greeg napsal:

No tak o víkendu jsem zkoušel jednoho supa s DCC to byl asi pátý superb ve kterým jsem jel. A musím říct že DCC nebo klasika, kombi nebo liftback, všechny jsou otřesný . Všechny mlátěj vržou a rachtaj. Ten můj je z nich asi nejhorší ale jinak ty rozdíly nejsou nijak dramatický.  Můj závěr je že je to prostě šmejd, komu se zdá že je na něm vše ok tak buď máte z pekla štěstí na kus a nebo máte tu výhodu že to nepoznáte ( myšleno v dobrém a kéž by mi ty věci taky nevadili :) ).   Já už jsem si teď koupil jenom měsíční dálniční známku. Koncem února tam vrznu ty hezký letní kola a se supem a celou Škodou se na vždy rozloučím - zklamán, uražen a vyčerpán neustálým řešením čehosi :D

hlavne si neporizuj BMW :) to budes tam kde si byl, ale za dvojnasobnou castku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

whokerz-  Bmw určitě ne :D  přesně z těch důvodů jak píšeš. Mně už ani nezáleží na nějaký prestiži nebo velikosti ( stejně v tom jezdím sám ) nebo výbavě protože stejně nic jinýho než rádio nepoužívám.... hlavně chci aby to auto bylo příjemný na řízení a mělo kvalitní - nemusí být zábavné ale kvalitní jízdní vlastnosti. A to superb nenaplnujě... mám pár favoritů ale ještě rozhodnutý vůbec nejsem ... :wacko:  

 

Hodně štěstí všem při řešení problému s podvozkem at Vám vyjdou v servisu co nejvíce vstříc. A kdyby se chtěl někdo projet v mém dostavníku a zkonzultovat něco tak není problém Praha a okolí :)  ještě cca do konce února bude k dispozici :)

 

S pánem Bohem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si vyzvedl auto po opravě zadních tlumičů. V autě opravdu klid od zadní nápravy při přejezdech příčných nerovností. Zítra jedu přes úsek s "kočičími hlavami",takže budu moci posoudit. Servis na jedničku,bez nějakých tanečků.

Takže jsem projel úsek s kočičími hlavami a rozdíl je markantní.  Spokojenost!

Editováno: , autor: kapitan9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kapitan9 napsal:

Dnes jsem si vyzvedl auto po opravě zadních tlumičů. V autě opravdu klid od zadní nápravy při přejezdech příčných nerovností. Zítra jedu přes úsek s "kočičími hlavami",takže budu moci posoudit. Servis na jedničku,bez nějakých tanečků. Spokojenost. 

Ahoj máš podvozek bez DCC...?odkud jsi?...zajímalo by mě porovnání...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzvednuto z Plzně. Řekl bych, že o něco lepší, ale pořádně uvidím zítra, až pojedu cestou, kde se to projevovalo vždy.

Edit: Podvozek je sice stále hlučnější, než u jiných aut, ale doplňkové zvukové projevy, při přejezdu záplat, zmizely. Takže by se to teoreticky dalo považovat za opravené. Ale aby to také vydrželo.

Editováno: , autor: signoflife
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam DCC a kdyz prejedu pres kanal nebo nejakou vetsi zvlnenou nerovnost, tak se ozve od zadni napravy takove bouchnuti, jakoby bouchnuti kladivem. Hrozne.

Auto mam v zaruce, dam to do servisu a uvidim, co mi na to reknou. Tohle nemuze byt normalni.

 

Doporucili byste mi nekdo nejaky kvalitni autorizovany servis v Praze nebo blizkem okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o takovém. Za 12 let se škodovkama jsem jich v Praze vyzkoušel několik a ze všech jsem odcházel do jiného proto, že na mě něco ušili. Ještě když nic nepotřebuješ a jezdíš jen na kontroly, tak vypadají v pohodě, ale jak mají něco řešit nebo se snažit, už je to horší. Ale třeba někdo někoho doporučí, je jich plno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mám stejnou zkušenost.

uxx: být tebou, dám to do známého a velkého servisu - takže třeba Auto Jarov - ne, že by byli záruka kvality (to v žádném případě, už mě tam také několikrát namíchli), ale na druhou stranu se bojí o reputaci, takže kdybys to pak musel reklamovat, tak se spíš něčeho dovoláš... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...