Přejít na obsah

Tlakový spínač oleje


Romeos

Doporučené příspěvky

JayBee1 překlepnul jsem se... díky, už jsem díky Pawoukovi sjel téma a stáhnul si celou, 255 stránkovou dílenskou příručku :-) nic méně po odpojení okolních trubek a kablíků, jsem spínač úspěšně vyměnil, teď ještě sundat vanu a vyčistit koš a modlit se, aby nebylo v čudu čerpadlo :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Na prvním obrázku, je v kroužku místo kde je to od oleje. Na druhém, je to označené a to druhé kolečko, je pár kapek na trubce. Strana u převodovky je suchá a druhá lehce poslintaná. Nic méně, po 2500 km přijít o 2l oleje, to je moc a nechápu, kudy to teče :-(

20171018_180240.jpg

20171018_180337.jpg

20171018_175550.jpg

20171018_175108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, N@pster napsal:

Odvez to k nekomu,kdo se v tom vyzna. Nemyslim to spatne,ale bude to u tebe nejrychlehi oprava. To,ze mas fleky na deklu v techto mistech neznamena,ze nas flekama prosakuje olej. Beztak to bude vetsi cast z turba.

Chápu, že to nemyslíš ve zlém a chceš mi pomoct ( poradit ) . Takže spíš turbo než olejový čerpadlo? Jsem delší dobu doma, tak se v tom vrtám a snážím se na to přijít sám. Na předešlém Supu ( r.v. 02, 1,9 TDI ) jsem si dělal rozvody sám, tak tohle bych taky dal, jen mě drtí ty dva šrouby na vaně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15degren: index nevím, ale kolem vstřiku nic. Jen to co je na fotkách. 

Jinak po zakoupení pružinového nástavce, to šlo krásně povolit. Vyčistil jsem koš, dal novej výpušťák a zadělal vše zpět. Nalil olej, nechal běžet a nikde nic. Jel jsem to projet a nic. Od 11h. Je pod autem karton a zatím ani kapka. Nechápu to.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...