Přejít na obsah

Problém s obrysovým svetlom?


gabbi

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

za 2 týždne, čo mám auto, sa mi už 2x stalo, že mi auto napísalo: "Skontrolujte ľavé obrysové svetlo" + svietil oranžový symbol žiarovky na MAXIDOTe. Svetlo skutočne nesvietilo (nesvietilo iba to LED denné svietenie), na druhej strane svietilo. Vypol som zapalovanie, počkal som, kým svetlá úplne zhasnú, znova som zapol a už všetko fungovalo - svetlo svietilo ako má, hláška zmizla. Stalo sa to už niekomu? Aký tam vôbec môže byť problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zatiaľ som sa v tomto nepohol - keď som bol v servise pred 2 týždňami, hovorili že potrebujú fotku ako to vyzerá keď to nesvieti a čo to vypíše. Samozrejme, deň na to sa to stalo znova - odfotil som, poslal som do servisu, ale úspešne ma ignorujú už dva týždne. Ani mail, ani telefón, nič. Som prekvapený, lebo doteraz som bol s autorizákom spokojný. 

Btw, vraj na svetlá platí záruka iba 1 rok, takže riešenie tohto problému sa neoplatí odkladať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Problém vyzerá byť vo vadnej riadiacej jednotke na svetle. Na skúšku vymenili riadiace jednotky medzi dvoma svetlami a systém zrazu hlásil nefunkčné svetlo na opačnej strane. Budúci týždeň budú mi budú tú jednotku meniť, tak snáď problém úplne zmizne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...