Přejít na obsah

Bezdrátová nabíječka (bezdrátové nabíjení) telefonu


Neonik

Doporučené příspěvky

Zdarec,

 

rád bych předělal "phone box" na verzi s bezdrátovým nabíjením.

 

Nemáte někdo nákres toho, jak vypadá můj současný, který tam má protaženou anténu? Rád bych pod něj plácnul bezdrátovou nabíječku, případně komplet vyměnil za verzi přihrádky, která jím disponuje.

 

EDIT: V nějaké webové etce jsem našel toto: 5E0863589A - to mám teď. Ten Qi tam bohužel nebyl.

 

Díkec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuto vychytávku na palubě (nová O3FL LK), ale již asi 2x mě při delších cestách můj smartphone (Galaxy S7) upozornil akusticky na přehřátí. Když jsem telefon ze schránky vyndal, byl opravdu velmi, velmi horký (!).

Mám řadu jiných bezdrátových nabíječek různě doma, v kanceláři i jinde, nikde jinde jsem to nepozoroval v žádném provozním režimu.

A to mám telefon v režimu "Bussines" (rSAP,) kdy je jeho GSM "rádio" vypnuté, protože pracuje autotelefon...

Může to být přepětím na palubě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O řešení powerbankou už jsem četl někde na briskoda. Toto řešení se mi ale moc nelíbí, krásně mi tam padne telefon a mít tam ještě další krabičku, no nevím.

 

@omicron Mohl bys nám dát výrobní číslo té podložky? Spíš bych se možná i chtěl podívat na to jak je to tam udělaný. Osobně totiž uvažuji, že nabastlím nabíječku podporující Qi pod tu gumu, co tam mám teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Neonik napsal:

@omicron Mohl bys nám dát výrobní číslo té podložky? Spíš bych se možná i chtěl podívat na to jak je to tam udělaný. Osobně totiž uvažuji, že nabastlím nabíječku podporující Qi pod tu gumu, co tam mám teď.

 

"Výrobní číslo té podložky" ? A jak se k němu mám dostat ? Je to integrované v odkládací schránce pro telefon součást příplatkové výbavy LK... :)
Jinak pro různé experimenty s integrací Qi nabíječek jsou velmi vhodné starší provedení od Samsungu, která jsem používal s S5 (dovybavená Qi zády) a S6, jinak je dělá (např. pro vestavění do nábytku) řada různých firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi přes ETKU a VINko auta... Kdybys mi VINko nasdílel, tak bych se po tom zkusil podívat sám :-)

 

Jaké přesně myslíš? Já se díval na ty IKEA, ale ty jsou docela tlusté. Nic dalšího jsem zatím nehledal, protože nevím, kolik je pod tím místa.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, dobré Qi destičky vhodné do vestaveb dělal Samsung, pár jich doma mám. Mám na mysli, ty černé, čtvercové (tl. cca 6-7 mm), než přišel s kulatými designovými. Tlusté? Nemohou být ty vysílající zase příliš tenké, má to samozřejmě obal, kterého by jsi se musel zbavit...

 

Jinak třeba tady :

https://www.makezens.com/wireless-chargers/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Aleš_BX napsal:

mě se tedy telefon nicky nepřehřál a kdž jej vyndám, není ani horký, nabíjí to super, podporuje to s tejně jako moje Lumai 950 XL rychlonabíjení, nevím jak je na tom ten Galaxy S7

 

Mě se Aleši tedy také můj smartphone nikdy nepřehřál, ani nidky předtím, ani nikdy potom, ani na jedné z mých asi 5 Qi nabíječek různé provenience. V posledních 2 dnech v autě při dlouhých cestách ale 2x... Přitom ho v kanceláři i pracovně mám obvykle přes den opřený ve stolní Qi nabíječce, tam se to taky nikdy nestalo...
S7 rychlonabíjení má, pokud by neměl, neaktivuje se, s tím to myslím nemá nic společného..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

 

kúpil som si novú OctaviuRS, ktorá má box na telefón aj s bezdrôtovým nabíjaním. Problém je, že keď tam dám môj Samsung S8 tak sa nič nedeje, a protim doma sa mi telefón na bezdrótovej nabíjačke nabíja bez problémov. Preto sa chcem opýtať, či to v aute treba nejako aktivovať alebo nastaviť. Predajca mi nevedel poradiť, že prečo telefón nenabíja. Skúšal som tam vložiť aj Samsung S7 a tiež nič.

Vopred ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V ‎6‎.‎1‎.‎2018 na 16:19, AndrejSVK napsal:

Zdravím,

 

kúpil som si novú OctaviuRS, ktorá má box na telefón aj s bezdrôtovým nabíjaním. Problém je, že keď tam dám môj Samsung S8 tak sa nič nedeje, a protim doma sa mi telefón na bezdrótovej nabíjačke nabíja bez problémov. Preto sa chcem opýtať, či to v aute treba nejako aktivovať alebo nastaviť. Predajca mi nevedel poradiť, že prečo telefón nenabíja. Skúšal som tam vložiť aj Samsung S7 a tiež nič.

Vopred ďakujem za rady.

 

vyfoť ten kastlík pro dobíjení, měli by tam být vidět symboly k bezdrátovému nabíjení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...