Přejít na obsah

Bezdrátová nabíječka (bezdrátové nabíjení) telefonu


Neonik

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
V 20. 10. 2017 na 14:06, omicron napsal:

 

Mě se Aleši tedy také můj smartphone nikdy nepřehřál, ani nidky předtím, ani nikdy potom, ani na jedné z mých asi 5 Qi nabíječek různé provenience. V posledních 2 dnech v autě při dlouhých cestách ale 2x... Přitom ho v kanceláři i pracovně mám obvykle přes den opřený ve stolní Qi nabíječce, tam se to taky nikdy nestalo...
S7 rychlonabíjení má, pokud by neměl, neaktivuje se, s tím to myslím nemá nic společného..

Ahoj Omicron,

 

ten problem s tim prehrivanim mam taky (rovnez s S7 edge). Nikde jinde problem neni s dobijenim neni. Fast-charge musi byt v nastaveni aktivovan a funguje jen pri nabijeni pres USB a jeste to musi byt ze site (napr. pri dobijeni z PC se neaktivuje), takze toto by melo byt v pohode jak pises. Kdyz jsem se ptal ve skodovce na servisnim oddeleni, tak mi bylo jen receno, ze zadne info nemaji, ze by se to delo a ze mam zmerit teplotu, na kterou se to nahreje. Coz mi prijde trochu divne, abych jim to takto meril, navic u auta co ma ted 2 mesice.... Mohli by mit nejaky pripravek na kontrolu, ktery jim odecte nabijeci proud. Neresil si to nahodou nejak vice do hloubky? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Cobolak bezdrát dobíjení v O3FL používám již jen při delších cestách (a to někdy), při kratších to pro mě moc nemá smysl, a tehdy používám extrémně výkonnou NONDA ZUS (vč. vyhledávání auta) USB nabíječku se 2 reverzními 2.4 A USB porty, vč. jejich special USB kabelu s podporou "Quick Charge 2.0" režimu. To mobil nabije velmi, velmi rychle bez přehřívání. Potřebuji to pravidelně dost dobíjet, protože mě na smartphone jede mraky aplikací se stálým přenosem dat (je to pro mě spíše pracovní terminál než telefon), které mě baterii dost rychle vybíjejí.

 

Jak jsem psal, používám řadu dalších Qi nabíječek různě po office i doma, NIKDY v žádné k nějakému podobnému přehřátí nedošlo. Mohlo by to být tím, že v tom "kastlu" to při dobíjení není nijak větrané, a za určitých okolností mohlo dojít k takovému jevu. Od té doby co jsem to popisoval jsem to již nezaznamenal, ale to možná proto, že dávám přednost té superrychlé výše zmíněné ZUS USB nabíječce, kterou jsem spoluinvestoval při startup kampani na Indiegogo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nasiel som cosi taketo https://www.inbay.systems/product/ladefach-fuer-skoda-octavia/

 

Kedze mam telefon s bezdrotovym nabijanim, rozmyslam o dorobeni bezdrotovej nabijacky. Drziak na telefon s qi nabijackou stoji okolo 50 eur, toto je na amazone za 79. Ma to vyhodu, ze to vyzera relativne ako original. Nevyhoda zas je, ze ked si dam telefon do drziaku, musim ho nabijat tak ci tak cez kabel (nemam zial moznost zrkadlit telefon)...dalsia nevyhoda moze byt montaz. Drziak len nahodim, zapojim kabel a hotovo. Avsak opat sa dostavame k tomu, ze to nevyzera originalne a kabel musi byt stale kdesi zasunuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
před 21 minutami, LukášCBR napsal:

Jaké má rozměry ten Hua P20Pro, že se nevejde do phone boxu?

Mám XS Max od Applu s uhlopříčkou 6,5” a krásně zapadne do přihrádky.

Editováno: , autor: Dublindrinn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Kamrnik napsal:

Jsem vlastníkem octavia 3FL s originalnim phone boxem a telefon Huawei Mate 20 Pro do nej davám i s originálním obalem a bezdrátové dobíjení mi bezproblémů funguje,ale je pravda že ten telefon se tam vejde tak akorat.?

Tak co já sakra dělám špatně..? Není možné, že se bezdrátové nabíjení musí někde aktivovat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze to jednoduše dodělat stačí zakoupit díly:

5E1 863 071 M popelník s jednotkou  nová cca 6000,- starší kolem 2000,-
5E0 863 589 B gumová vložka 

 

sice cena trochu vysoká, ale vše ostatní máš už připravené

kabeláž, SGM zesilovač, střešní anténu..

 

 

 

d2-7251ef7c69adfd170cdf10ed23ad181f.jpg

d2-8471430cfe50aec239645c40660f5794.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, rosta.rs napsal:

Lze to jednoduše dodělat stačí zakoupit díly:

5E1 863 071 M popelník s jednotkou  nová cca 6000,- starší kolem 2000,-
5E0 863 589 B gumová vložka 

 

sice cena trochu vysoká, ale vše ostatní máš už připravené

kabeláž, SGM zesilovač, střešní anténu..

 

 

 

d2-7251ef7c69adfd170cdf10ed23ad181f.jpg

d2-8471430cfe50aec239645c40660f5794.jpg

Tak to už by možná bylo lepší zakoupit tohle? 

 

https://www.autoprofi.cz/inbay-bezdratove-nabijeni-do-auta/51362-qi-indukcni-inbay-nabijecka-telefonu-skoda-octavia-3-4026724102079.html?gclid=Cj0KCQjwtMvlBRDmARIsAEoQ8zRYCEs9dNriWmxitAnXfKQKFaXnqG_eLd8vEjqTBP5vrlXhRmzejbEaAhWMEALw_wcB

Editováno: , autor: Dublindrinn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
On 4/14/2019 at 4:29 PM, rosta.rs said:

Lze to jednoduše dodělat stačí zakoupit díly:

5E1 863 071 M popelník s jednotkou  nová cca 6000,- starší kolem 2000,-
5E0 863 589 B gumová vložka 

 

sice cena trochu vysoká, ale vše ostatní máš už připravené

kabeláž, SGM zesilovač, střešní anténu..

 

 

 

d2-7251ef7c69adfd170cdf10ed23ad181f.jpg

d2-8471430cfe50aec239645c40660f5794.jpg

Nšjak mi to nejde najít nikde ten díl (popelník)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...