Přejít na obsah

Bezdrátová nabíječka (bezdrátové nabíjení) telefonu


Neonik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Chlapi, měl bych menší dotaz,

 

před nedávnem jsem si nechával dodělat bezdrátové nabíjení 3V0035502 do O3 RS před fl.. Vše funguje jak má, jen jsem se chtěl dopídit toho, zda jde u Columbuse MIB2 (FW 1433) nějak nakódovat, aby se zobrazovala v horní liště i ikona "Qi", viz. nějak takto, jako to je u MIB2.5, apod.:

1459580717_WhatsAppImage2019-11-21at19_21_38.thumb.jpeg.3044d035c5c8672aaf4ba606ccd64de0.jpeg

 

Kódováním jsem pouze docílil toho, že po vložení telefonu do přihrádky se zobrazí hláška o začátku nabíjení, ale nikde žádný indikátor v průběhu nabíjení není. Žitovně důležité to není, ale nazval bych to věcí "nice to have" :-)

IMG_20191121_171643.thumb.jpg.230f1ea9a7d78e5e52e7d92ab84941d1.jpg

 

Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možné to je, za dotaz to ale stojí. Hlášku jsem nakódoval takto:

 

Unit 5F Information electronics
Coding

Byte 15
Activate the following bits: 

- bit 0 Baseplate
- bit 1 Antenna_baseplate (or don't if you skipped the signal amplifier and antenna part)
- bit 5 Wireless_charging_availability

Editováno: , autor: Drapa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Když dám hledat 3V0035502, tak mi to píše, že je to díl pro Superb 3. Dá se použít i pro O3? Mám také O3 před FL (03 2015) s phone boxem, myslíte, že by mi tam šla tahle bezdrátová nabíječka a zůstala by zachována i funkce zesilovače signálu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni třeba sem: https://octavia.team/temat/249-ladowarka-indukcyjna-w-schowku/?page=3, nebo třeba sem: https://www.drive2.ru/l/519364488936292562/

 

dost věcí se dá z tama vyčíst, osobně jsem si sehnal díly a nechával to namontovat a pak jsem si to sám dokódoval akorát, moc jsem se do toho nechtěl pouštět sám.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no do zesilovače ano (ale ten kabel není moc dlouhý a když je konektor jinde, už to není tak jednoduché, takže jdeš po svazku a trochu hledáš, kde pár cm získat, pak musíš ještě propojit Qi nabíječku s BCM a 12V+, vyřezat díru do tunelu, protože je větší a nevejde se tam, ale popisy i fotky jsou na těch odkazech, co jsem dával. Fungovat to bude i bez kódování, takže to není důležité, ale spíse "nice to have"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Uspesne som dnes vymenil zosilnovac signalu za schranku so zosilnovacom signalu a aj bezdrotovym nabijanim. Jedine, co mi zatial nefunguje, je hlaska v infotainmente. Chcel som kodovat byte 15, ale VCDS mi vypisalo, ze kodovanie v tomto byte nie je dostupne alebo nieco v tom zmysle. Mam Amundsen MIB2 5Q0 035 874C (sw 0478) a pouzil som VCDS 19.6.1 (klon). Nemal niekto podobny problem? Alebo treba kodovat inde? Nenasiel som v dlhom kodovani k tomuto nic alebo nic, co by mi to pripominalo. Dakujem

Editováno: , autor: misor1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...