Přejít na obsah

Oprava prahu


pavelsimunek

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chtěl bych požádat nejlépe někoho z oboru o posouzeni jak kvalitně je provedena oprava prahu viz fotky.

 

Snad to bude na fotkách vidět, barva je super ale jde mi o tu vrstvu plastizolu. Díky jemu to je dost vidět kde to je opravované.

Je to provedeno autorizovaným servisem Škoda.

 

Tak jen abych věděl zda to fakt líp nejde a nebo jim to tam mám jít omlátit o hlavu. Jde taky o to jestli dalším pokusem o vylepšení by to nebylo horší a horší.

 

Předem moc díky za názory.

IMG_20171020_133037.jpg

IMG_20171020_133016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ochranný nástřik se nedělá úplně dobře a vždycky je oprava rozeznatelná. Tohle je ale poněkud hrůzostrašné. To se mi zdá, že pod spárou předních/zadních dveří ta struktura skoro úplně chybí? Ten kydanec na lemu je hrozný, to si tam snad čistil špachtli. Okousaný přechod...

Kolik to stálo?

Jak to vypadalo před opravou, resp. co tomu bylo?

Před nedávnem jsem řešil něco podobného, protože tu strukturu neumím. Autorizák za to chtěl přes deset tisíc s tím, že se musí nastříkat celý práh, aby to právě nebylo vidět. Částečné stříkání odmítli udělat. Nakonec jsem zvolil obyčejnou lakovnu. Za 2500 (včetně klempířské opravy) stříkli třetinu prahu + 1/4 nový plastisol a dopadlo to velmi dobře.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stálo to 5tis a to tam dali ještě slevy.

řešil jsem to v origo servisu protože to je prakticky nový auto, ještě v záruce,...

 

Přikládám fotku co tomu bylo. Do dneska nechápu proč ale zhouplo se mi toto na tom heveru co je v autě a hever to tam odřel. Těch sprostejch slov co ze mě padalo to by dalo na slovník :-)

IMG_20170923_184248.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě taky štvalo, kdyby se mi něco podobnýho stalo. Pokud je ta vrstva plastizolu všude souvislá, lak bez poškození, asi bych to neřešil a jen nějak pravidelně sledoval. Při nějakých problémech (trhliny, praskliny) reklamace/náprava.

Já proto raději na přezouvání používám klasický zvedák a zvedám za nápravy. Přemýšlím, že si koupím ještě jeden a budu ho vozit v autě pro případ že píchnu někde na cestě. Ono když píchnete, zajedete na nějaký  nezpevněný povrch (krajnice, odpočívadlo...), tak použitím toho nůžkovýho, co je v autě, hrozí takovéto neštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tak se mi to stalo. Nedělal jsem přezouvání ale dodělával zadní podběhy. Dělal jsem to na zahradě na hlíně a prostě to druhý zadní kolo mi na tý hlíně ujelo a už to bylo :-( Mě vyšly ty podběhy trochu draho :-(

 

Taky jsem koukal na papíry co mi dali v servisu, tak jsem zjistil že jsem jim podepsal že přebírám vůz bez výhrad. Nejlepší na tom je že mi to dali podepsat ještě před tim než s tim autem přijeli !! No jsem blbec důvěřivej,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak alespoň pro příště víš že

1) podepisuje se po prohlédnutí ne předem

1) "zvedák" v autě je jen na rychlé přehození kola na pevném a rovném podkladu

 

Od doby co nám kdysi hodně podobně spadl ještě Ford ze "zvedáku" máme doma pojízdné zvedáky a jakmile se auto zvedne staví se podpěry

 

před 5 hodinami, Wittmann napsal:

 To se mi zdá, že pod spárou předních/zadních dveří ta struktura skoro úplně chybí?

 

To se ti zdá, na té druhé straně je to podobně

 

před 5 hodinami, Wittmann napsal:

Ten kydanec na lemu je hrozný,

 

Kydanec je na obou stranách, jen na jedné není tolik vidět a možné není tak velký

 

před 5 hodinami, Wittmann napsal:

Okousaný přechod..

 

Ten je taky na obou stranách.

 

Mě to kromě hrubší struktury zas tak hrozný nepřijde..

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na obou stranách? Na fotce před opravou je vidět, že to původně tak nebylo.

před 3 hodinami, pavelsimunek napsal:

Nedělal jsem přezouvání ale dodělával zadní podběhy. Dělal jsem to na zahradě na hlíně a prostě to druhý zadní kolo mi na tý hlíně ujelo a už to bylo :-(

Ve finále buď rád, že to odnesl jen práh. Taky ti mohlo spadnout na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...