Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Aleš_BX

ŠKODA Connect

Doporučené příspěvky

Já na androidu používám apku MacroDroid. Mám tam dvě pravidla.

1) Po připojení zařízení bluetooth SKODA xy vypni wifi a zapni hotspot

2) Po odpojení bluetooth  SKODA xy vypni hotspot a zapni wifi

Funguje k naprosté dokonalosti, samo se připojí a po opuštění auta odpojí.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    před 14 hodinami, Aleš_BX napsal:

@Jojo91 a? - jak vyřešeno?

Jj, vyreseno ... Musel jsem vymazat auto ze skoda connect stranek ... a znova aktivovat ... Uz jsem to tak chtel udelat sam, ale trochu jsem se bal, ze jak ho smaznu, tak uz ho nenahodim znovu na stejny ucet ... 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Píšete tu o jízdních datech, ale já takovou položku vůbec nevidím - dělám něco špatně?

Připojení přes hotspot.... Není to jen součástí car connect, který nemám?

Nenašel jsem nikde samostané téma pro Infotainment online, hledám špatně? Chtěl jsem jen napsat že nevím jestli probíhá něco jako "učení" ale jezdit podle toho ve špičce do práce bych teda fakt nechtěl. Nejdřív to najde trasu (která je úplně mimo vzhledem k provozu), pak ji nějak aktualizuje aniž by mě to upozornilo na změnu a i pak ta přepočtená není zdaleka tak dobrá jako u Waze. Prostě se to vůbec nedá srovnávat.  Waze se liší v jednotkách minut, tahle mnohdy věc v desítkách (u cest nad 30 minut), už jsem jednou začil i 50 odhadovaných místo 30 skutečných, Waze se trefil dobře.....

skoda_connect.PNG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máš službu k navigaci infotainment online.

Pokud by jsi chtěl vidět jízdný data, musel by jsi mít Care Connect.

Pro jednoduchou orientaci. Když má vůz u stropní lampičky systém tísňového volání, tak umí i Care Connect.

• Díky 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám O III Fl jednu z prvních a topení neovládám, šlo to až tuším od 23 KT roku 2017 do výroby, novější hw....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám jen "malý" Connect, chyba při objednání, také jsem chtěl ovládat NT. Ale zrovna na tuto ficurku existuje německý modul za cca 100EUR, který umí přes Smartphone aplikaci NT taky ovládat. A stačí na to SIMka jen pro SMSky.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hmm zajímavé a je k tomu i nějaká aplikace na ios nebo jenom se naučit sms příkazy?
    Ještě otázka jestli dám sám montáž nebo někam jet

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro iNěco nevím, ale pro Android jich je několik - v podstatě se to ale ovládá SMSkami nebo zavoláním, viz dále.

Zavolání je vždy zcela zdarma, a ani v zahraničí při jakékoliv roamingu nic nestojí, neboť modul akceptuje zavolání pouze z několik autorizovaných čísel, a volání přitom nezvedne, takže nedojde k žádné spojení.

SMSky jsou už za nějaký obolus, ty appky pracují nad tím, a vlastně v pozadí využívají SMSky. Nepotřebuje to tedy vůbec žádnou Internet konektivitu. Tzn. že NT zapneš kdekoliv, kde je mobilní konektivita.

V principu stačí SIMka např. s Machine tarifem (O2). Ta je za pár šušňů měsíčně (u mě např. 24 Kč / měs bez dat, SMSka za 2 kačky)... Používám už u jiných zařízení.

"You can control the parking heater by APP, SMS, or Call. Switching the heater by call is free of charge as there is no connection established. Switching the heater by SMS can cause additional costs, depending on your mobile provider. APP’s are sending SMS in the background, so there could arise additional costs too. The APP-control requires a SIM-card wich is not included into delivery. You can use every GSM (2G) SIM-card e.g. prepaid card."

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nebo originál řešení od Webasta Thermo Call TC4 Entr

Komunikace přes zavolání, nebo zaslání SMS
    Topení nebo větrák přes tlačítko
    Zpětná informace Povoleno nastavení až 5ti telefonních čísel

Dokonalý komfort: ovládejte své topení zavoláním nebo zasláním SMS - odkudkoliv. 
    Jednoduše zapněte, nebo vypněte topení či nezávislé větrání.

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Aleš_BX, co je "originál češení" ?
    Jinak o dost dražší než APP-control, řadu funkcí podporuje až Advanced verze skoro za desítku :( Něco ani neumí, např. to volání zdarma, udělá to běžný hovor. Ale zajímavá alternativa.

APP-control je přímo pro O3 s celkem jednoduchou instalací (jak to je u toho Thermo Call ?). 

Editováno na omicron

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je p se pěkné ale to mi už přijde za ty prachy jako docela luxus. Nevím takové prachy bych za to asi nedal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

EUR 250 za APP-Control s tím, že to je rozšiřitelné i na GSM alarm a je to přímo pro O3 není zase tak špatná cena...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je asi jediná alternativa kterou bych byl ochoten za to dát. Od webasta je to už hodně. Uvidím zda bych do toho šel akorát jsem nikde na jejich webe nenašel nějaký manuál jak se to ovládá

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no to řešení od Webasta není ve své podstatě rozšíření, ale alternativa součásti dostavby, kdy si vybereš buď ovládání MultiControl Car, či SmartControl tedy vnitřní nastavování nebo právě Thermo Call nebo programovatelné dálkové ovádání TeleSart T100 HTM, to mám v Citigo, v autě pak nic není

Thermo Call jsem do Citogo zavžoval, bylo loni v tuto dobu v akci zdarma k montážní sadě....

ale to už jsme úplně mimo théma....

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vidite po pripojeni do portalu / spusteni aplikace konretni vuz, pripadne barvu ?

ja mem jen sedou siluetu :(

image.thumb.png.d5be90290a400c08f0e6b5b03f6df242.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nj co se da delat

auto jsem kvuli predchozim problemum nekolikrat odebiral a pridaval, nikdy jsem ho nevidel

... ted men napadlo, nemuze za to zvlastni lakovani ?

Editováno na AlikP3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

taky normálně i v garáži - dokonce i s tažným ...

1229742482_Vstiek.thumb.JPG.824ca9eddf02aee2f7f55bcb5bd1164c.JPG 435490215_Vstiek1.thumb.JPG.0e6c0bfb0f3b94643a9299f21963d450.JPG

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 1 hodinou, AlikP3 napsal:

auto jsem kvuli predchozim problemum nekolikrat odebiral a pridaval, nikdy jsem ho nevidel

... ted men napadlo, nemuze za to zvlastni lakovani ?

To je možné... Jinak ti tam vše funguje jak má?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano vse funguje. Po odebrani a znovu pridani nedoslo ke ztrate dat, vsechny najete kilometry vcetne dnu zustaly. Stejne tak vzdalene zapnuti pridavneho topeni slape. 

Myslel jsem, ze komunikace s autem probiha pres datovou SIM, kterou do auta vlozis. Ale neni tomu tak.

Po ceste do zahranici, kdy jsem zjistil, ze Vodafone k datovym SIM blokuje romaing a neni mozne ho aktivovat (wtf ?!). Byl jsem prekvapeny, ze komunikace s autem dale fungovala.

Jedine co zacalo nove zlobit jsou lokalizacni sluzby. Navigace ukazuje, ze nejsou aktivovane i kdyz jsem pruvodce nekolikrat proklikal (na radiu mi sviti zemekoule (A), ne auto s klickem (D)). 

image.thumb.png.40000955ff0385ee585cca6dee1ff6cc.png

Ale to patri spis do jineho tematu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se