Přejít na obsah

BT - 5N0035730C jak funguje? + ozvěna


LukeK

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám nově Superba, rv 2010, 2.0 125 kw. Jde mi o spárování telefonu (HTC M9) s BT jednotkou. Mám Columbuse.

 

Telefon spáruji, nasdílím kontakty apod. Z auta mohu volat, ALE - telefon je odpojen od sítě a to je docela zásadní problém. Často využívám volání také přes WhatsApp a Viber + jsem hodně na emailu. Takto jsem to používal v Audi A6, která s tím neměla problém. Tel. byl spojen přes BT a přitom se dal normálně ovládat - z telefonu vytáčet kontakty a volat i přes mobilní apky.

Jak na to, abych to tak mohl používat? Jinou jednotku? Nastavit jinak mobil? Nebo mám smůlu?

 

Druhým problémem je, že druhá strana slyší ozvěnu, neboli sama sebe, tedy to, co mi říká, 2x. Jak tohle řešit?

 

Děkuji za pomoc.

 

edit: omlouvám se, jsem ve špatné kategorii, mám Superb, ne Octavii, prosím moderátory o přesunutí, ať nezakládám duplicitu, děkuji

Editováno: , autor: LukeK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za zmatky, původní jsem měl ještě starší, 5N0 035 730 A, podporovala jen rSAP a nešla s novým mobilem.

Po výměně za 7P6 035 730 J mi funguje jak rSAP s Wi-Fi, tak klasický režim BT handsfree, kvůli externí anténě používám režim rSAP a Wi-Fi.
Jedinou nevýhodou je, že jednotka nepodporuje LTE, ale jen 3G, takže intenet jde občas pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Najdu někde seznam jednotek, které tam ještě jdou namontovat a budou podporovat i klasický BT? Na data jinak asi můžu opravdu zapomenout, právě z toho důvodu, že se jedná jen o 3G, což je nic moc - rozšíření je malé a nebude se navyšovat, budoucnost je 4G + 5G. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, h2o napsal:

Chápu to správně, že jakoukoli z uvedených jednotek můžu do dvojkovýho Superba přidat? Takže například 3C8-035-730-D nebo 3C8-035-730-E?

Obě jednotky podporují 3G a mají Wi-Fi support. 

 

Na druhou stranu tam je v tabulce i ta moje jednotka 5N0035730C u které je uvedeno, že nemá podporu skoro ničeho, ani rsap. Přitom to není pravda, tak nevím, jak tomu lze věřit.

 

Já bych nejraději měl takovou jednotku, která mi telefon propojí s autem, ale ne přes ten rsap. Tedy ať nepracuje se vzdálenou správou sim. Na druhou stranu chci, abych přes auto mohl vyhledávat kontakty, viděl příchozí hovory vč. jména volajícího. Nepotřebuji číst SMS. Je podle tady toho požadavku pro mě vhodná některá z jednotek?

Pokud ne, pak bych se potřeboval vydat cestou 3G podpory a vytvoření wifi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...