Přejít na obsah

Připojení GPS trackeru Helmer LK 505


spartakcz

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s připojením GPS trackeru Helmer LK 505 na elektriku Octavie III.?

 

Jde zařízení připojit tak, aby bylo neustále napájeno z el. sítě vozidla?

 

Děkuji za jakoukoliv radu.

Editováno: , autor: spartakcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Čině stojí tento lokátor kolem 10 dolarů, nepřeplácej to tady v Česku zbytečně. 

Bude ale lepší nějaký tracker, který můžeš připojit přímo na palubních 12V.

Dobré zkušenosti mám s Coban, řada 303. Třeba tento: https://www.aliexpress.com/item/Mini-GSM-Gps-personal-vehicle-tracker-GPS303D-Spy-Vehicle-gps-tracker-car-Realtime-Free-Google-maps/1815289580.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.OcxfXT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu ze v Cine je to za par korun, ale pokud jsem tady v CR jako prodejce, tak musim na zbozi dat dph, pokud to dovezu legalne tak zaplatit clo a hlavne resim i zaruku a cesky manual. A to nemluvim o nejake homologaci. No a kdyz to budu prodavat tak mne to zivy a chci na tom vydelat. To jenom na upresneni jak tady prodejci okradaji chudy cesky lid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2017 na 19:15, Aleš_BX napsal:

myslí si že jsou mnohem lepší a vhodnějši trackery a hlavně se seriózním a kvalitním GPS chipem, tento nejspíš nic takového  nemá... 

Těžko soudit. Lokátor již mám a funguje celkem obstojně. Ten typ, který se prodává například na ebay.com za 10USD, je kopie právě mnou zmiňovaného Helmer. Kvalita této kopie je neporovnatelá právě se zmiňovaným Helmer.

Editováno: , autor: spartakcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak vyřešeno. Tracker jsem připojil přímo do pojistkové skříně přes pojistkové pouzdro s odbočkou (10A). Tzn., pokud vozidlo stojí, je tracker napájen z baterie - pokud je nastartováno, je zařízení napájeno z nabíječky - zaroven se nabíjí baterie.

 

Pokud by vozidlo dlouho stalo a baterie v zařízení by se vybila, ihned po nastartování se začne ze sítě automobilu opětovně nabíjet a automaticky se zapne do standby.

Editováno: , autor: spartakcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...