Přejít na obsah

Problém se zvukem.


Petr_

Doporučené příspěvky

Zravím, mám takový problém. Začalo mi zlobit rádio, rádio fungovalo ,ale nešel zvuk jen občas třeba na minutu začalo funovat a pak zase nic. Říkal jsem si ,že asi odešlo rádio, stejně jsem chtěl kupovat nový tak už přišel čas. 
Ale po výměně rádia stejný problém. Když najedu na díru tak hraje, když najedu na další díru zase ne, jakoby tam byl někde špatnej kontakt a při vybraci se spojoval. Kabely za rádiem jsem zkontroloval a žádnej drát se nedotýká a všechny konektory jsou zacvaknutý. Tak kdyby někdo věděl čím to je, tak budu moc rád, protože bez rádia je to hrozný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého VW T5 to dělají přímo repráky ve dveřích, zajímavé že na obou stranách, při bouchnutí začnou hrát, když zesílím rádio na velkou hlasitost tak se chytnou a pak hrají, zřejmě pomůže jen výměna, Jestli nemáš podobný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...