Přejít na obsah

Smart Light Assist


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahoj.

Funkce je fajn, rychle se na to zvyká. Jen mi připadá pomalá funkce opětovného přepnutí clon na dálková světla při rychlejší jízdě.

 

Nevite někdo zda se dá přivézt přizpůsobení doby přepnutí, aby se rychleji přešla na dálky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 13. 6. 2018 na 20:30, Lukas_86 napsal:

Se SLA jsem nadmiru spokojeny. Nicmene, kdyz mam zapnute pouze denni sviceni a dam blinkr, tak bila "hokejka" zmeni barvu na oranzovo a zacne klasicky blikat. Kdyz se blinkr vypne, tak se opet rozsviti plne bila "hokejka". Me se libi na superbech, ze po vypnuti blinkru se denni sviceni ve svetle rozsviti postupne do plne intenzity. No a zrovna u me to neni postupne, ale hned naplno. A vsiml jsem si, ze u vetsiny superbu je to krasne postupne, jen asi u 3 to bylo jak u myho. Cim to muze byt?

U byvalej 2015tky to bolo postupne,u terajsej 2019tky to bolo hned naplno,ale ferda25 upravil kodovanim na postupne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám komplet SLA a vypozoroval jsem jeden nešvar. V okamžiku, kdy jsem na jakékoliv silnic krásně světla svítí, přepínání a vykreslování aut je v celku spolehlivé. Ale jak nejedu na dálnici nebo rychlostku, tak světla drží při dálkách nějaký "dálniční mód" = levné světlo těsně před auto a pravé v dálkové. 

 

Jde toto někde vypnout nastavit v kódování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...