Přejít na obsah

Vrzani od predni napravy


PetrKV

Doporučené příspěvky

:D všechno jsem to pak otřel hadrem ale fotil jsem to před aby to bylo vidět ty místa,  mazal jsem to nějakým mogul na bázi vosků nerozpustným ve vodě, už jsem to používal na Passata jednou kde jsem s tím taky něco mazal podobného a je to celkem dobrý ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je to fakt ostuda!

 

Co dela Skodovka Superby, tak je jezdim. Manzelka mela vzdy Oktavky. A porad jsme neco resili....

 

Manzelka ma ted 4tym rokem Kiu Ceed a nemam co bych tomu vozu vytknul.

Proste NIC. Jezdi jenom na pravidelnej servis. Coz se o mem voze zdaleka rict neda :(

 

A kdyz srovnám ten podvozek, krerej mi vrze, tak ta Kia ve porovnani se Superbem, jako by mela vzduchovej podvozek, s jakym klidem a tichem se prenasi přes diry a retardery.

 

A už se opakuju - delal mi to i S2, dela to i S3. A zrovna dneska mi rikal kamarad, ze to u sveho vozu slysi taky.

 

Tady by se mela skodovka chytit za nos.....

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak Greegovo zoufalství stále pokračuje. Jsem po výměně všech tlumičů a uložení tlumičů kterou jsem si musel hradit sám protože už jsem neměl sílu se dohadovat. Tím se vyřešilo opravdu nesnesitelné tupé bouchání a "klapání" od podvozku takže ty tlumiče jsem tam měl opravdu špatné. Nicméně po výměně se ještě daleko zhoršilo vrzání ke kterému se ještě přidalo jakési kovové rachtání. Zkoušel jsem se dívat jestli tam není něco uvolněného ale za boha nemohu nic najít. Jde to vyloženě od zadní nápravy ( předek jenom standardně vrže) V pondělí jdu do servisu volat protože mně přijde že to snad ani nebyli po té výměně projet a nebo doufali že to nějak zkousnu....  v ukázce je to hlavně slyšet na konci ( a to jedu po takové lehce zvrásněné ulici) 

 

No takové trable jsem snad neměl ani s felicií uvidím podle financí ale na jaře přemýšlím že se asi supíka zbavím :( 

vrzani.m4a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak potvrzuji, ze se jednalo o stejny problem, ktery je popsan vyse.

Servis puvodne odmitnul provest zasah dle uvedeneho TPI s tim, ze to neni urceno pro muj vuz. 

Po me opetovne reklamaci, pri druhe navsteve za 48 hodin, akci provedli, ze se prece jenom jedna o zasah tykajici se i meho auta a zatim je klid. Tak doufam, ze uz je to za mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Včera jsem dal auto na pár reklamací do servisu, jedná z nich opět vrzání od přední nápravy. Dnes mi pan ze servisu řekl, že škodovka napsala ať vymění obě přední ramena. Auto si dnes vyzvednu, ramena musí objednat.Výměnu udělají po domluvě v nějakém termínu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes jsem auto vyzvedl ,vyměněny obě přední ramena.Najeto cca 67tkm. Prý mají ta lůžka nějakou úpravu. Za cestu domů,se mi zdál podvozek dost pevnější..

Kouknul jsem doma ze stran pod auto a hned našel drobnou vadu na kráse,nedocvaklej jeden ten špunt na plastové kryty za předním kolem,zkoušel jsem to sám,nejde.Nikdy nikdo nic neudělá bezvadně snad v žádném servisem mám pocit.?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...