Přejít na obsah

Vrzani od predni napravy


PetrKV

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zvuk je vrzání, dnes jsem zrovna jel po delší trase a přejížděl retardéry, na kterých to studené vždy vrzne při zhoupnutí. Dnes jsem měl najeto možná za celý den tak 30-50km a k vrznutí nedošlo , pravda je ale, že jsem nejel sám, ale s další 1,5 osobou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to vrze pri zhoupnuti taky. Slysitelne to je pouze pri pomale jizde, pri rychlejsi to mozna vrze taky, ale diky hluku to neni slyset. Nezalezi, zda jsem se zrovna rozjel, nebo mam za sebou 100km. Vice to vrze, kdyz je venku zima. Tlumice mam adaptivni a na aute najeto 16000 km .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Dnes vyměněny přední silenbloky na záruku, neboť při přejezdu příčných nerovností se ozýval vrzavý zvuk od přední nápravy. Teď auto tiché a hlavně se mi jeví tužší přední náprava (nehoupe). Ještě výměna předního zrcátka na zaruku(vrzalo při sklápění).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 19. 12. 2018 na 21:17, Martin18 napsal:

To co tady popisujete, jednalo se o permanentni jevy bez ohledu na venkovni teplotu a dobu jizdy? Mam adaptivni tlumice a v tomto pocasi po startu take slysim pazvuky od predni napravy, vrzani a rachoceni, ale po chvili jizdy, cca 10 km,  je ticho.

Mam to uplne tak samo, uz jsi to nejak resil?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Peter077, zatim jsem to resil jen prohlidkou mechanikem. Protoze v tom vedle vrzani obcas slysim i jakoby kovove zacinkani, nejsem presvedceny, ze je to vrzani pryze. Ani pri opakovanem dukladnem prohlednuti tam mechanik nenalezl nic vizuelne nebo pohmatem volneho. Jeste me napadlo, ze nektere sarze mely potize se zvuky z volnejsich prednich desticek, to cinkalo pri zataceni na hrbolech. Tobe se to presne projevuje jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte.

Ja som vrzganie odstranil premazanim-pri vymene kolies som demontoval aj ramena,riadne premazal a vratil spat.Pozor ale,najdolezitejsie je dotahovat ramena cca v zatazenej polohe-ja som si pomohol druhym zdvihakom a tak som nasimuloval normalne zatazenu polohu.

Robota s kazdym ramenom asi 15 minut a je klud,otazka dokedy,ale recept uz chvalabohu poznam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím potřeboval bych radu .

něco mi za jizdy a při rozjezdu zavrže netušim odkud to muže jít dvakrat to bylo zvedlé na heveru na nic sme nepřišli kontrolovali jsem stabilizačni tyčky a čepy a vše ok malinko teda rosej tlumiče ale tim to prej bejt nemuže ikdyž člověk nikdy neví ono z venku to slyšet není mam pocit spíš ze vnitř v autě nenapada me už vubec nic co to muže dělat .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Caute, mam SIII (MR2018, 120t km, 110kW, 7DSG) s DCC a pocujem "vrganie" pri prechadani nerovnostami. Cital som, ze ked su tlmice v poriadku, treba sa pozriet na silentbloky a zadne ramena prednej napravy.

Je prosim niekto v okoli Bratislava / okolie, kto s tym ma realne skusenosti a vie mi to preverit / opravit? Budem vdacny za referencie na spolahliveho mechanika / autoservis, kludne aj to sukromnej spravy, aby sme neporusili pravidla fora ohladom reklamy. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, v zime to zacalo. Kamos ma bez DCC a robi to aj jemu. Na fore je vela docasnych rieseni ohladom premazania, no pri tak drahom aute je lepsie si to dat vymenit. Vsetky opravy stoja peniaze, no kto ma na take auto by mal pocitat aj s investiciami... Tym nechcem napisat, ze som s tym ok. Je to hanba pre skodovku mat na premiovom aute taketo chyby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...