Přejít na obsah

Vrzani od predni napravy


PetrKV

Doporučené příspěvky

dik @cayc , viem ze si mi to spominal par komentov vyssie. Kedze nie som zrucny v tejto oblasti (vsetko zhodit a namazat), tak mi kamos dohodol servis u znameho za dva tyzdne. Mazivo si kupim, videl som ze to nie je ani moc drahe...

Inak dnes v Bratislave 14 stupnov a nic nevrzga, tak aspon na chvilu klud...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Tu moze byt rozdiel v pouzitych lozkach. Rozna tvrdost lozka s ohladom na hmotnost pohonnej sustavy:

 

3Q0407151E odpadlo > nahrada 3Q0407151S (2.0 TSI)

3Q0407151J odpadlo > nahrada 3Q040715S (2.0 TSI)

3Q0407151P > podla ETKY vhodne pre hybrid a 2.0 TDI

 

 

5Q0407151R odpadlo (1.10.2019) > 5WA 407 151 - Skoda nepouziva. Len AUDI, SEAT a VW. Podla modelov to vyzera, ze su pouzite len pri mensich MQB surodencoch. A3, Golf, Leon, T-ROC. 

motorizacie: pri A3 su uvedene vsetky. 

 

5Q0407151S odpadlo (1.08.2019) > 5Q0 407 151 AC pouzite len pri Leon, Golf, T-Roc 

motorizacie: 1.4 TSI, 1.5 TSI

 

Aky je v nich presne rozdiel neviem. Ale kedze v popise nieje Arteon ani Passat tak sa da predpokladat mierne iny tvar kvoli inemu nastaveniu napravy a rovnako ako pri Supe rozdiel v lozkach, kvoli hmotnosti. Ale to je len moja domnienka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...