Přejít na obsah

Fabia II - diagnostika - hodnoty


kukelkajiri

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni, předem bych se chtěl omluvit, jsem tu krátce a absolutně netuším, jestli se to tu někdy řešilo nebo ne a prohledávat celé fórum, na rovinu, není čas. Pokud by někdo věděl kam mě odkázat nebo za stručnou odpověď, děkuji moc předem.

 

Jedná se mi o tohle, mám Fabii II Combi 1,6 CAYA a druhé autíčko VW Polo 1,2  BMD, tak nějak postupně se učím co a jak, takže zakoupil jsem neorig. diagnostiku z číny (VCDS), nicméně v angličtině, ale funkční. Chtěl jsem se zeptat, jak správně diagnostikovat, nebo kde sehnat data. U motoru BMD jsou dílenské příručky s názvem myslím mechanika a vstřikování, v jedné z nich jsou hodnoty i s obrázkama pro diagnostiku motoru, takže tam to pochopí i blbec v jakém rozmezí to má být, a když ne co se má udělat, zkontrolovat. Jasné, stručné, přehledné. Existuje něco i pro tu 1,6 TDI CR 55 kW? Nebo všeobecně jak na to?

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...