Přejít na obsah

Jakou zimni a letni smes do ostrikovacu


Jojo91

Doporučené příspěvky

Zdravim,
Muzu se vas zeptat, jakoi daavate zimni smes do ostrikovacu? Byl jsem varovan, ze nemam davat jakoukoliv, ze nektere poskozuji plasty svetel, pri ostrikovani LEDek atd ... Koukal, jsem na skoda eshop a tam maji original ... ale davat za 3L 267,- se mi zda hodne ... :D  Kdyz tak dekuji za rady ...

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin Bednář To jsem dal jako příklad. Prodávají i do -30 a stojí okolo 150Kč/5l. Pokud to není psáno na obalu, je chyba brát to jako samozřejmost. Při uvedení OIII bylo hned několik lidí, kteří si stěžovali na popraskaný  polykarbonát. Následně se zjistilo, že dovnitř nalévali nějaké agresivní "no name" kapaliny do ostřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně už několik let kupuji Sonax koncentrát do -70°C, 5l za cca 570 kč a pak ji ředím podle potřeby. Pěkně voní a neubližuje ničemu (plast, chrom, pryž, lak). Vždycky ji koupím mimo zimní sezónu a to je vždycky někde v akci. Teď je zrovna akce přímo na Sonax.cz 1+1 tudíž 10 l za 576 kč! Takhle jsem nakoupil výhodně i originál nemrznoucí směs pro ŠA, Audi, VW rovněž do -70 °C za 60 kč litr.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 27. 10. 2017 na 13:27, LiveBomb napsal:

Já skončil u Glacidetu od Velvany, jednu dobu sem kupoval u OMV a od začátku se vyhýbám těm levným z marketu - zkusil sem to asi 2x a vždycky to příšerně smrdělo.

 

Muzu se zeptat kde se da sehnat ten glacidet od velvany? Myslim v nejakym obchodaku... Po pravde jeste jsem na tu znacku nikde nenarazil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LiveBomb:
Prave nechci kupovat zatim vetsi baleni nez 5l (chci tu znacku nejdriv otestovat) a z internetu se mi to nevyplati, protoze na heurece je osobni prevzeti ode me "kousek" daleko a pres postu se mi to taky nevyplati ... Neco jsem nasel, ze by se mela dat sehnat na cerpackach EUROOIL, tak se tam mrknu, a kdyz ne tak se zkusim podivat do lidlu a vezmu ten "lidlovsky" a kdyz ani ten nebude tak ten sheron :D i kdyz jsem tady na foru nasel, ze prave sheron  nekomu znicil svetla .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jojo91 carlson je privatni znacka filsonu a kdyz se podivas na ten muj test co jsem daval, tak vsechny kapaliny co vyrabel filson tak dopadly docela blbe

pripadne jeste k tomu objednavani pres net, tedka 13-15.11 je akce https://www.dendopravyzdarma.cz/ takze, kdyz by jsi toho vybral vic a obchod by byl zapojen...

 

@LiveBomb z ktereho obchodu objednavas tu Velvanu, ja prave zas tak moc obchodu, kde by ji meli nenasel

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bikes:
Koukal jsem na ty tvy testy, a dokonce jsem se obtezoval napsat vyrobci - Filson - jak je to stim metanolem, pry uz tzv. methanol neobsahuje ... Tak snad jim trochu muzu verit :) ale stejne myslim, ze je to stejne vsecko na jedno brdo ... Jenom jiny nazev, obsah je cca +- stejny u tehlech znacek ... Me hlavne slo o to, ze by nemel poskozovat pryze, polykarbonaty, plasty atd ... a to splnuje ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...