Přejít na obsah

Jakou zimni a letni smes do ostrikovacu


Jojo91

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, PatrikU napsal:

Jedině originál Škoda/VW.... nesmrdí, nepoškozuje to světla a podle mě bude jedna z nejlepších... na webu 160,- za litr do -70, a v ŠA na Proseku za cca 45,- litr:-) tak jsem vzal 10ks a mám to do konce života

 

Taky sem ji jednu zimu měl a nepoznal sem mimo ceny žádnej rozdíl oproti jiným "nesmrdícím". Už několik let kupuju v Hoferu XS 5l kanystr -30 °C za 4,99€ a cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jojo91 napsal:

Jinak VELVANA byla minuly tyden v Penny marketu .... 4l v akci, tak, ze kdo ma zajem muze se mrknout do pennaku ... 

 

koukal jsem na ni, ale neni to prava velvana od velvany, ale vyrobce je FILSON. Navic toto baleni jsem nikde na netu nenasel, tak si rikam, jestli to neni jen nejaka spesl varka pro Penny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎6‎.‎11‎.‎2017 na 21:24, LiveBomb napsal:

 

Taky tady v tom obchodě nakupuji mnoho let Glacidet.

Protože máme v rodině čtyři auta tak beru na -80°C a ředím ho.Na prázdném barelu mám rysku po kterou naliji Gla a zbytek vodu.

Mám vyzkoušeno na - 18°C.

Hlavně nepálí oči a nezanechává žádné fleky na kastli.

Používám ho i v letním období hodně naředěný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já beru pravidelně z autokelly starline  25L barel do -40°C, za cenu 460kč .Otci odleju  10L za zimu a ten si to naředí jak chce a já doliju vodu do barelu a pak již jen nálévám. Používal jsem i na RS kde jsou ostřikovače světel a plasty to neničilo..

Editováno: , autor: Surmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

OMV. Obcas jsem vzal neco od konkurence (kdyz jsem to akutne potreboval), a skoro vzdy jsem se "vypekl", temer cokoliv jineho nez od OMV me v aute smrdelo, a to presto, ze se pri ostriku na moment ventilace prepne na vnitrni (stejne jako pri couvani) :( Take MAKRO, ale take to neni ono... S OMV jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jazdím denne....:D (Od  19.3.1973 )...Po zotretí zostane na skle tenučká vlhká vrstva a tá mrzne, pretože kvapalina z ostrkovača sa po nastriekaní na sklo zriedila s námrazou. Bod mrazu je rázom niekde okolo nuly a pri jazde za pôsobenia prúdu vzduchu mrzne a okno sa stáva nepriehľadným. Dávam  kvapalinu  riedenú na -40°C a pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LukasCBR: Problem, ze prave jsem koukal na Carlson obal a na letnich jsem to nejak nenasel napsane, ze neposkozuje polykarbonaty, pryze a lak (na zimni smesi to bylo psano) ... A to jsem jich uz koukal vic, ale na tuhle vetu jsem nenarazil, tak prave proto se ptam :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...