Přejít na obsah

Je to chyba filtru pevných částic nebo ne?


beefeater

Doporučené příspěvky

Ahoj, často při kratších pojezdech po městě apod, se mi rozsvítí žhavení a následně chyba motoru .........diagnostika ukazuje toto: viz obrázek

 

Když jedu dlouhé traťe tak nic. Občas se také stane, že při rozjezdu z jedničky na dvojku auto začne cukat.

 

Zkoušel jsem několikrát i přes diagnostiku regenerovat filtr ale po chvilce ježdění se rozsvítí žhavení opět...

 

Není to náhodou ERG ventil?

 

filtr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 10 minutami, N@pster napsal:

Egr jednoznacne novy! Cisteni nema smysl a dlouhou zivotnost. Navic u toho padne basa piva a slovnik dlazdice a krabicka cigaret.

:D:D jj už jsem slyšel, že je to práce snů měnit EGR...........ale nejlepší byl jeden mechanik, ten mi řekl: Hele víš co? Já tyhle JÁGRY NEDĚLÁM, stojí to za ho.....a víc než hov...mi za to stejně nedáš............:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ucpaný EGR u 1.6, nějaký šikovný servis mi odstavil chladič ale ventil pořád fungoval, přerazily tu tyčku která posílá plyny přes chladič a pouští to rovnou zpět... nevím co to mělo za efekt, ale dost mi to zvedlo spotřebu (když to člověk hnal svižně tak spotřeba byla +/- stejná, problém bylo že se nedalo jezdit levně, mohl jsem mít nohu lehkou jak chtěl, výrazně pod 5,5 l to prostě nešlo, nicméně auto tak najezdilo přes 60k km, při přehrátí SW to samozřejmě házelo chybu, sleva na opravu 10 % takže tak....

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se nezmínili že už byl poškozený. Prostě kvůli nájezdu (200k) jsem větší slevu nedostal. Podle mě je to těm servisům úplně šumák, hlavně že mají prachy za úpravu emisí od škodovky následky at si řeší zákazník sám škodovka prostě víc nedá. Navíc mě ta úprava blbnula i proto, že moje vstřikovače byly ve špatné kondici na které mi taky nabydlí 10 % slevu ale jen v případě že vyměním celý systém což vycházelo asi na 80 tisíc, takže tak no... Ty vyšší tlaky vyběhané vstřiky nedávají.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...