Přejít na obsah

Jak mám vyměnit řadící páku DSG?


sumi

Doporučené příspěvky

Ahoj Dámy a Pánové,

 

poprosím Vás o radu. Jakým způsobem vyměnit řadící páku DSG v Superbu II - facelift. Mám sedřené "chromování", tak jsem zakoupil novou řadící páku. Už to někdo někdy dělal? Na youtube.com jsou videa, ale pouze pro VW.

 

Koupil jsem toto: http://www.skoda-parts.cz/produkty/radici-paka-dsg-facelift/

 

Děkuji předem za Vaše rady

Jarda

 

Video na výměnu DSG WV např. zde:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni si dílenskou příručku, po rozbalení jdi do složky převodovky, otevři příručku pro DSG, nalistuj opravu skupiny 34 - "ovládání, skříň", kapitolu "ovládání řazení" a tam už najdeš "demontáž a montáž krytu ovládání řazení" a "demontáž a montáž hlavice ovládání řazení". Máš to tam rozepsané krok po kroku i s obrázky. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, JayBee1 napsal:

Stáhni si dílenskou příručku, po rozbalení jdi do složky převodovky, otevři příručku pro DSG, nalistuj opravu skupiny 34 - "ovládání, skříň", kapitolu "ovládání řazení" a tam už najdeš "demontáž a montáž krytu ovládání řazení" a "demontáž a montáž hlavice ovládání řazení". Máš to tam rozepsané krok po kroku i s obrázky. :kol-47:

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...