Přejít na obsah

Octavia 2017 1.8 TSI Jízdní komfort


1Aleš1

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám na vás dotaz. Asi spíš pro majitele nebo testery octavie iii.

 

Mám objednanou octavii s motorem 1.8 tsi bez DDC, stále si nejsem jist, jak se bude podvozek chovat.

Měl jsem doted Insignii, takže auto vyšší třídy, ale zase to nebylo úplně měkké auto, pro mě ideální podvozek.

Jaké máte zkušenosti s pohodlím podvozku? Nebudu zklamanej? Pomyneme ten motor, ten mi zase radost udělá.. Jenom čekám spotřebu kolem 7-mi litrů..

 

Díky za reakce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyšla, hned jsem jí zavrhl. Neměl bych téměř nic za ten limit, kterej jsem si sám stanovil. Takhle tam je snad všechno a možná, že až moc. Laurin ti dá jenom velký kola, který jsem chtěl stejně jiný, a elektrický sedačky, který nutně nepotřebuju, takže jsem si tam dal ty skořepinové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U pred FL to na 18" neni zadnej zebrinak a u FL je to udajne jeste lepsi, je to tvrdsi ale ne na ukor komfortu ze by to bylo jako prkno, takze se nemas ceho bat.

 

Pokud budes jezdit hlavne po meste, tak spotrebu kolem 7/100 moc necekej.. zalezi jaky jizdni styl mas, i tak to ale bude nejmene o litr vyssi. Mimo mesto se s tim motorem da nicmene dostat i na 6.

Tenhle motor celkove neni moc vhodny pro lidi co nejak zbesile resi spotrebu (tim nerikam, ze je to tvuj pripad).

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nevím co myslíš tím FL, ale moc díky za reakci. Jezdím hlavně dálky. Jezdím svižně, ale né nezbytně. Výkon motoru mám na předjíždění. Koukám, že ty jí máš asi. Takže jseš spokojenej? Jaký s tím máš celkově zkušenosti a ev. srovnání.. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Měl jsem 1.8TSI/DSG na O2FL, bez DCC, se 17", úplně v pohodě. Nyní opět 1.8TSI/DSG na O3FL, s DCC, na 18", a pohádka. Bez DCC bych již nebral. 

Měl jsem týden hodně podobné náhradní auto (O3FL, 1.6 TDI/DSG), to asi mělo pevnou nápravu, a to byl katastrofální rozdíl, přestože na tom byly nějaké 16" "balóny".

Víceprvek a DCC se mě jeví jako ideální kombinace, zvláště pro 18" kola, která jsou u 1.8TSI asi standard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, omicron napsal:

Měl jsem 1.8TSI/DSG na O2FL, bez DCC, se 17", úplně v pohodě. Nyní opět 1.8TSI/DSG na O3FL, s DCC, na 18", a pohádka. Bez DCC bych již nebral. 

Měl jsem týden hodně podobné náhradní auto (O3FL, 1.6 TDI/DSG), to asi mělo pevnou nápravu, a to byl katastrofální rozdíl, přestože na tom byly nějaké 16" "balóny".

Víceprvek a DCC se mě jeví jako ideální kombinace, zvláště pro 18" kola, která jsou u 1.8TSI asi standard.

 

Jj, 1.6 TDI má vzádu vlečenou torzní nápravu. 1.8TSI má multilink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...