Přejít na obsah

Zatékání do motoru přes čelní sklo


ski1961

Doporučené příspěvky

@zwan není zač, není to zas tak velká položka, tak jsem to tam prostě dal, jako mnoho jiných majitelů..jinak pokud chceš koupit co nejlevněji, tak doporučuji přímo ve škodovce, pokud ji máš blízko, protože tam je cena ještě o něco menší,,cca o 10,- Kč  oproti těm škodadílům, což není až tak podstatné, ale ušetříš za poštovné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zwan  je to jednoduché..prostě sundáš to těsnění cca do poloviny a ten kryt ti vyskočí sám..akorát nevyskočí tak, aby jsi se tam dostal rukama..prostě ho musíš více zvednout a on ti většinou vyskočí z těch kolejniček u okna a pak už je volný přístup, akorát pak zpátky dostat ten kryt do těch kolejniček mi dalo trochu zabrat, ale když budeš trpělivý, tak to jde v pohodě..já trochu chvátal, tak mi to moc nešlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem učinil zjištění... mám manual klimu a pokud před vypnutím klíčku jsem zapnul vnitřní cirkulaci, tak mi klapka zůstala zavřená i po vypnutí... ale ten kryt si tam projistotu dodělám, páč bude podzim a listí si tam určitě cestu najde.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice Rapida, ale zatéká mi dovnitř přes klapku u manuální klimatizace dovnitř a stejně tak jako na videu kolem kabelových svazků do motorového prostoru. Předpokládám že v servisu se ničeho nedomůžu, dá se ten kryt nasávání sehnat i na toho Rapida jak jsem tu četl ? To samotné zatékání k motoru asi nemá smysl řešit nebo to na Fabii přetesnujete ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

montoval jsem kryt sání vzduchu do kabiny.

Už chápu jak se v kabinovém filtru nasbírá půlka lesa.

Je tam prostě díra a hned za ní ventilátor. Takhle tam je alespoň mřížka na listí a podobně.

Ve škodovce stál 270Kč, na druhej den na mně čekal.

Montáž zabrala anine pět minut. Jen procpat ten filtr okolo tlumiče si vyžaduje trochu manipulování.

Pokud to někomu pomůže vyfotil jsem montáž.

Jak psali ostatní stačí sundat gumu co spojuje levé a pravé torpédo a přizvednout.

Nakonec jsem torpédo vyndal i z drážky u okna jinak to nešlo. Zpětná montáž si vyžádala trochu síly.

Přikládám 2 foto kdy je to vidět.

Snad to někomu pomůže.

 

1.jpg

2.jpg

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...