Přejít na obsah

Zatékání do motoru přes čelní sklo


ski1961

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Taky si nemyslim, ze je to normalni. A at mi nikdo nerika ze ano. Ze je v poradku aby voda tekla po kabelech a tesneni motoroveho prostoru. Chapu argument s odtokovymi kanaly a argument, ze voda v motorovem prostoru asi nicemu extra navadi. To ale jeste z meho pohledu neznamena, ze by to nebylo lepsi, kdyz by tam zadna voda nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Při silnějším dešti tam teče úplně stejně jako z té lahve.

Reklamaci mi taky neuznali.

Poslal jsem email na skoda info, že mám obavy aby prosolený kobereček nezpůsobil zkrat a případně požár a po několika měsících čekání a pozorování jak koberec na "oddělovací" příčce plesniví, jsem se znovu ozval a dostal pouze odpověď že "potřebují čas pro analýzu, investigaci a ověření informací".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš občas mokro u spolujezdce na rohožce, tak ano, to je ono. Mrkni, jestli máš ten  kryt zvenší namontovaný. Jestli ne, jdi reklamovat, jestli jo, jdi taky, protože Ti netěsní, zrovna jako mně. Mně ho tam montoval AS, ale ještě ten ze Superba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím....ta samá závada-zatékání do motoru...

rok stará Fabia 3 ....reklamováno-závada se neprojevila....

natočeno video a odesláno do škodovky......několik mailů....

poslední vyjádření......

....neboť, jak jsme již uvedli, motorový prostor je „mokrým“ prostorem.

Samotnou přítomností vody nehrozí poškození motoru ani dalších přítomných komponent.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pár příspěvků výše se o něm zmiňujou

"

Zkus jakoby strčit ruku pod palubku směrem k oknu (zespod od noh spolujezdce). Pokud tam bude ten tapec mokrý, je to ono.

Ještě si pak můžeš posvítit baterkou přes tu mřížku pod stěrači a buď tam uvidíš jen díru a kapku, nebo ten kryt z Pola.

"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém majú údajne iba autá s manuálnou klímou, pri ktorej tá klapka zostáva otvorená.... pri automatickom Climatronicu sa klapka po vypnutí motora zatvára a teda zatekanie do interiéru veľmi nehrozí - rok som parkoval na ulici bez toho krytu a dnu všetko suché. Ale preventívne som ho aj tak nahodil pre kľud na duši. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...