Přejít na obsah

Problém po výměně xenonů


Zdenek.999

Doporučené příspěvky

Ahoj vyměnil jsem xenonový světla s natáčením do zatáčky za nové ale ty nemají to natáčení do zatáček. Byl jsem pak za elektrikarem aby mi vypnul to natáčení ale bohužel si s tím nevěděl rady. Do světel jsem přendal řídící jednotku ze starých světel (aspoň myslím ze je to řidiči jednotka)ale v těch starých je ještě druhá patrně pro to natáčení. Ta samozřejmě není kam dat. Mate někdo tušení jestli to jde preprogramovat aby mi fungovalo jen automatické nastavení výšky a neblikala na mě porucha světel? Nebo aspoň co s tím dělat? Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud se nepletu tak světla bez AFS mají 10pin konektor (jako předface O2) a světla s AFS 14pin, to je první věc a druhá používá se jiná elektronika a jiné zapojení drátů, světla bez natáčení nepoužívají can komunikaci a mají také jinou jednotku pro nivelaci co je za climatronikem. Než tohle předělávat raději bych sehnal ty správné světla. Určitě se dají sehnat do 10tis starší v dobrém stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud měl světla s natáčením do zatáček má už face O2(předface měla jen výškovou regulaci). Z toho je jasné, že mu zřejmě někdo prodal jen světla s čočkou, která vůbec nemá být osazená xenonovou výbojkou....tím však neřešíme otázku jiného typu konektoru. Tj. příběh zde popisovaný rozhodně není celý....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příběh je cely... měnil jsem to na svém druhem autě na dvojkovym leonu před faceliftem akorát na seat fóru mi odpověděl jenom jeden strasnej chytrák. Tak se ptám i tady pac je to stejný. Konektor je stejný, se svetlama už 2 týdny jezdím akorát mi to porad nadává a ani automaticky nastavení výšky nefunguje.  holt jsem se nechal nachytat. Bylo mi řečeno ze mi elektrikář jenom vypne funkci AFS a bude to dobry akorát to takhle úplně asi nefunguje. Mám takový pocit ze by šly tyto světla vyměnit například za halogeny kdyby někdo chtěl xenony. Mě teda asi nezbyde nic jiného než nechat ty vysvicenky zrepasovat což jsem dělat nechtěl. ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to už 2007 a přesně bixenon s AFS. Vím ze jsem to měl napsat jenže když nápíšu že jde o Leona tak budu mít hned 5 příspěvku ať jdu s kanarkem do “Španělska” ... Tak hlavně co jsem potřeboval vědět prostě tuty světla nerozchodim jo? A jako náhrada za halogeny by šly použit? Abych aspoň věděl jak a komu je nabídnout když už je mám tedy doma... díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...