Přejít na obsah

Kamera do Superba III


Shaarky

Doporučené příspěvky

Neřešil jste prosím někdo popř. nemáte nějaký tip na černou skříňku ? Ideálně takovou, která nebude "zavazet", ale splní účel. Nejlepší poměr cena/výkon má údajně VIOFO A119 1440P http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html?wid=21 (podle YouTube videí fantastický obraz přes den i v noci), bohužel pouze přední a navíc SuperB má obrovský kryt dešťového senzoru u zpětného zrcátka. Pro změnu další alternativa BLACKVUE DR650S-2CH je poněkud jiná cenová kategorie i s ohledem na nutnost pořízení ještě PowerMagicu. Navíc za tu cenu už bude lákat "k demontáži nezvanou návštěvou".

Hledám něco, co bude mít zároveň i detekci pohybu / parking mód, ale už hledám dva dny. Pochlubte se, poraďte popř. nafoťte ;-)

(doufám, že jsem nepřehlédl topic)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám blackvue 650 1ch a maximální spokojenost. Z venku není až tolik vidět. Dokoupil jsem si k tomu ještě "krabičku" na zpožděné odpojení od zapalování. V praxi to funguje tak, že zajedu do garáže, kamera se přihlásí k Wi-Fi a odešle nahraná videa do cloudu. Za dvě hodinky se odpojí od baterky. Čas záleží na nastavení. Nemusím tudíž vytahovat kartu pořád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Blackvue 650 2CH a taky spokojenost, jenom to za pokovenym prednim sklem hur chyta GPS signal a taky mi tam chybi cestina a ac kazdy mesic az dva vydavaji updaty FW, tak treba v tom poslednim nejde nastavit automaticke vypinani wifi po nejake dobe, drive to slo, ted tam ta moznost je, ale je neaktivni... Je to Korea nebo Tchajwan nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ohledně příjmu GPS v kombinaci s různou konfigurací S III je docela zajímavá úvaha na brisknetu, s tím, že to sklo má být uděláno tak, aby příjmu GPS nebránilo a údajně to dělá jen specifická konfigurace, nikoliv pokovené sklo samo o sobě. (jen prodávám, jak jsem nakoupil :-) ).

Prosím Tě, nenašel by sis čas udělat pár foto z instalace Blackvue  ? Chtěl bych instalaci pokud možno co nejvíce skrýt (kabeláž), zároveň u nového auta bych byl rád co nejvíce opatrný, ale zároveň napojit na pojistkovou skříň (kvůli park módu). Kdyby sis našel chvíli na pár foto, díky předem. Našel jsem při hledání pouze již finální instalaci, navíc s přehozenou kamerou kvůli velikosti - přední vzadu, zadní vpředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky moc @martyx1876. Ta přední předpokládám že půjde, PowerMagic je už více-méně bez problémů...ale zadní kamera a natažení koxu přes 5. dveře a tapecírung, tam už si úplně jist až tak nejsem :-) Jinak nějaký komentář k instalaci by byl prosím  ? Na co dávat pozor, kde to jde z těžka atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl víceméně problém jen s tím, že jsem kameru nalepil pod zrcátko a druhý den jsem ji lepil dolů kvůli gps signálu. Pak jsem složitě hledal kde je signál, o centimetr vedle místa co ji mám teď už se gps nechytla. Teď se chytne cca po minutě. Jinak protažení bylo naprosto bez problému. Ke kameře je dodáván takový umělý nástroj, krásně se s ním čalounění nadzvedne. Protažení mi trvalo tak 5 minut, max. Zapojení pak cca půl hodinky. S tou zadní kamerou to bude drobet složitější. Ale myslím, že to nebude až takový brutus. Plzeňáček by ti mohl poslat nějaké podrobnosti k protahování dozadu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Smartgate bezi jenom pri zapnutem zapalovani, jestli se nepletu... A neukazuje % nabiti baterie a trend. To by melo umet samo auto po pridrzeni tlacitka nulovani kilometru, ale uz se tu nekde resilo, ze to nefunguje.

 

Kolik je jeste ok by me taky zajimalo, ale bude to hodne individualni. Kdo jede rano 30 kilometru do prace, staci se mu baterka nabit i treba z 50%, kdo jede 10 km, tomu se treba nedobije ani z 80%.

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, SmartGate zdá se běží ještě chvíli po vypnutí nebo možná při otevření dveří (Kessy). Já to zřejmě budu sledovat v aplikaci MyŠkoda na Androidu - je otázka, zdali to ukazuje hodnotu při nastartovaném motoru nebo to stihne ještě po vypnutí...

A samozřejmě pravda, co říkáš o té kapacitě, já to myslel ale s ohledem na "bezpečnou" hodnotu, kdy ještě nastartuješ bez problémů, kdy Ti běží ještě všechny spotřebiče apod.

Odesláno z mého LG-H960 pomocí Tapatalk


ddbcfc152018ca6afcd2b7cdb7211068.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartgate bezi jenom pri zapnutem zapalovani, jestli se nepletu... A neukazuje % nabiti baterie a trend. To by melo umet samo auto po pridrzeni tlacitka nulovani kilometru, ale uz se tu nekde resilo, ze to nefunguje.
 
Kolik je jeste ok by me taky zajimalo, ale bude to hodne individualni. Kdo jede rano 30 kilometru do prace, staci se mu baterka nabit i treba z 50%, kdo jede 10 km, tomu se treba nedobije ani z 80%.

V OIII mi to přes budíky a tlačítko funguje, v SIII ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...