Přejít na obsah

Android auto


Doporučené příspěvky

@Delphin a funguje od té doby pořád bezdrátově, nebo to pořád někdy zlobí?

@LeeCe  Mapy CZ jsou teď podle mě nejlepší navigace, jednak dobrá cena :), offline, dopravní info, navádění do pruhů, dobrá grafika. Samozřejmě to má ještě hodně nedodělků, průjezdné body, nemožnost vypínat zvuk povelů, tohle vše jen v mobilu.

Další moje oblíbená v AA je AmiGO od TomTom, sice jen inline, něco jako waze, ale hodně povedená. Konečně už je v AA výběr.

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopravni info nevim- Ted jsem je zkousel, ale zatim se ty mapy.cz v android auto skoro nedaji pouzivat. Neprisel jsem na to jak zvetsit mapu nebo posunout dotykem na displeji auta.  Jde jen prepinat pravim koleckem na Amudsenu vyhledavani nebo typ mapy. Snad to vylepsi... Jinak zustavam u Waze a vestavene navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já právě taky Spotify přes kabel, ale nějak jsem byl líný vytahovat mobil, tak jak spustil Spotify přes media a třeba basy jsou slyšet krásně. A teď jsem schválně zkoušel stejnou písničku a jenom přepínal zdroj a rozdíl to je. Tak nevím, jestli je to telefonem, kabelem nebo AA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám Smartlink ve Fabii. Běžně jsem používal Android auto na starém Huawei. Teď mám opět čínský telefon. Realme 7 pro. No a android auto mě zlobí. Odpojuje se. Máte stejný problém ? Jak to řešíte ? Prý se to stává, když se telefon nabije na 100%. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 7. 2021 na 8:25, R1ng1t napsal:

Ahoj, setkal se někdo s tím, že při poslouchání hudby je zvuk citelně horší přes AA než BT?

 

 

Já jsem měl na Oct3 muziku na SD kartě. Nepříjemně mě překvapilo, že u Kodiaqu slot na SD kartu není. Připojil jsem se tedy přes BT a zvuk je jedna velká katastrofa (mám Samsung S10). Nezbylo než koupit flešku a přes USB je zvuk OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Není mi moc jasné, v čem je AA tak úžasné. Mě připadá hrozně nekomforní. Vyhledávání v telefonu pouze podle prvního písmena. Takže hledám třeba Novák, ťuknu na N a zbytek musím dotočit kolečkem nebo docvakat šipkou. Dnes přece všude funguje vyhledávání kontaktu postupným zadáváním písmen. Podobně u hudby - absolutně nekomfortní. Nenašel jsem řazení hudby podle složek. Při přehrávání nejde třeba zrychlený posun. Nehledě na to, že kvalita zvuku je mírně řečeno divná. Přehrávání z USB přes infotainment je úplně o něčem jiném. Použitelná je snad navigace, ale i tak je horší, než přes infotainment. Takže jedinou výhodu jsem našel tu, že se v AA zobrazují zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí Spotify a pak čtení zpráv (včetně WhatsApp), které tedy občas přečte česky, občas anglicky (nevím podle čeho). Kvalita zvuku se výrazně zlepší, když vypneš "Hey Google". Navigaci používám vestavěnou z důvodu mapy na štítu. A od doby, kdy využívám AA jsem neměl vybitý telefon. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky AA mi odpadl telefon v držáku. Sednu do auta a hned napojuju tlf do SUB a na AA. Bez WAZU po Praze nejedu ani do Kauflecu.

Že je volaní a přehrávání hudbo nekomfortní? To mi vůbec nevadí :-) Hudbu jedu přes Youtube Music. No problem

Editováno: , autor: suntour
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...