Přejít na obsah

Přední nárazník- Demontáž


Arts

Doporučené příspěvky

Začni tím že sundáš plastové podběhy kol,tam jsou dva nepřístupné šrouby,na každé straně, které drží nárazník k blatníku.Pár šroubů zespoda a nějaké plastové čepy,za krytkou mlhovky a na příčce co je chladič.Není to složité ale na ty 4 šrouby se dostat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni tím že sundáš plastové podběhy kol,tam jsou dva nepřístupné šrouby,na každé straně, které drží nárazník k blatníku.Pár šroubů zespoda a nějaké plastové čepy,za krytkou mlhovky a na příčce co je chladič.Není to složité ale na ty 4 šrouby se dostat :help:

no do ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Začni tím že sundáš plastové podběhy kol,tam jsou dva nepřístupné šrouby,na každé straně, které drží nárazník k blatníku.Pár šroubů zespoda a nějaké plastové čepy,za krytkou mlhovky a na příčce co je chladič.Není to složité ale na ty 4 šrouby se dostat :help:

no zmakol som to v pohode .. aj ked to troska trva casovo ale pohoda :) .. len dat naspat plastovy podbeh ide tazsie :) trocha trpezlivosti bolo treba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

emkon:

Mám to úplně stejné jakoko ty (včetně barvy auta) jen mám jednu čepičku modrou :-) . Nejde jen o reklamu ale také to líp vypadá bez podložky. Zvlášť u F1 kde je na předním nárazníku vylisovaný rámeček kam RZ dobře pasuje. Ta plastová podložka trčí před auto.

Editováno: , autor: foromen
Necituj příspěvek s fotem. Čti pravidla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Podivej se na stranky Milotecu a tam u mrizky do narazniku je soubor kde mas jak se sundava naraznik. Jinak neni na tom nic tezkeho povolis si nebo sundas predni podbehy, pod blatnikem jsou na kazde strane 2 srouby ty povolis. Na masce povoli horeni srouby, u mlhovek je jeste jeden sroub a spodni kryt motoru (myslim 3 srouby) a uz by to melo byt vse. Jen kdyz budes davat naraznik dal od auta, tak musis odpojit mlhovky a senzor teploty (ten jen prorves nazpatek). Snad si to dobre pamatuju. Jo a sroub je mysleno torx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

Kdyz uz se tu mluvi o sundavani narazniku, stala se mi dnes nemila vec.Dnes jsem v noci couval z takoveho parkoviste u baraku(parkoviste rucne delane pro mistni obyvatele) a najednou slysim ranu.Rikam si: to jsou nejake delobuchy ci co, ale pro jistotu se podivam jestli neco nemam s autem.Vidim na zemi nejaky plast a rikam si.To tu nekdo nechal neco valet.Mrknu na predek sveho auta a ejhle: to je z meho auta (byl to kryt co je vedle mlhovek), mrknu podrobneji na auto a co se nevidim.Praskly naraznik az vystrelil ten kryt.Rikam si: takova rana a to jsem couval velice pomalicku.Dany teren ala kachlicka co se tam valela a ja si ji nevsiml mi zpusobila tento poprask.A ted jak to mam resit.Havarijni pojisteni mam (2000kc spoluucast)...Ted jde o to, jestli se to vyplati nechavat spravit pres haravijni, nebo si to nechat svarit a zalakovat.Jde o to, ze v havarijnim sem ted nasel, ze mam nejaky bonus(lepe receno Prevedena rozhodna doba 120 mesicu) coz, bych o nej asi prisel a timpadem by se mi zvedlo asi pojisteni.Jsem z toho celkem na prasky ted zrovna o svatcich a takova blbost se stane :(

 

Vypada to asi nejak takhle ted po tom karambolu co jsem provedl:

98-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to zvážiť podľa toho, že koľko stojí oprava, resp. aký stratíš bonus (počítaj celkovo z X rokov) a k tomu ešte tvoja spoluúčasť.

 

P.s.: Ešte máš možnosť vykašlať sa na to a opraviť to Ductape páskou z pár korún. :-)

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...