spilmer

SII radio Swing a dodělávka MDI

3 příspěvky k tomuto tématu

Ahoj,

koupil jsem si Supa a řeším takový drobný nedostatek.

Rádio mi pod tlačítkem Media nabízí položku Bluetooth, myslel jsem, že připojím telefon a je vyřízeno. Ten ale nemám jak spárovat. V menu maxidotu chybí položka Telefon. Je to tedy tak, že rádio nabízí BT vždy, ale pokud není jednotka telefonu v autě, mám smůlu?

Chtěl bych propojit rádio Swing s USB nebo Bluetooth kvůli přehrávání hudby, o HF mi nejde. Jednotku Bluetooth jsem kvůli náročnosti na sehnání i montáž zavrhnul. Chtěl bych si sehnat MDI jednotku a k ní připojit USB kabel nebo BT modul. Hodně jednotek je ale bez kabelu mezi radiem a jednotkou samotnou. Znamená to, že ten je už v autě a  "jenom nacvaknu jednotku"?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Možno blbá otázka, ale nestačí ti aux vstup? 

Alebo kúp rovno rádio s USB vstupom, skôr ako montovať niečo za 6500 Kč + cena za prácu (http://www.skodaoriginal.cz/skoda/eshop/12-1-SKODA-Superb-II/171-2-Hudba-a-komunikace/5/13301-Sada-pro-dodatecnou-montaz-MDI-Superb-II) k základnému rádio SWING. 

Za tie peniaze už kúpiš rádio s 9" displejom a BT, USB pripojením. 

Upraveno uživatelem r_e_n_e
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aux bohužel nestačí. Musel bych pořád připojovat/odpojovat telefon, do toho hovory atd...

MDI rozhodně neplánuji nové. Použité je v rozmezí 1500 - 2000. Jinak základní rádio mi stačí, aspoň to nikoho neláká. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se