Přejít na obsah

SII radio Swing a dodělávka MDI


spilmer

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

koupil jsem si Supa a řeším takový drobný nedostatek.

Rádio mi pod tlačítkem Media nabízí položku Bluetooth, myslel jsem, že připojím telefon a je vyřízeno. Ten ale nemám jak spárovat. V menu maxidotu chybí položka Telefon. Je to tedy tak, že rádio nabízí BT vždy, ale pokud není jednotka telefonu v autě, mám smůlu?

 

Chtěl bych propojit rádio Swing s USB nebo Bluetooth kvůli přehrávání hudby, o HF mi nejde. Jednotku Bluetooth jsem kvůli náročnosti na sehnání i montáž zavrhnul. Chtěl bych si sehnat MDI jednotku a k ní připojit USB kabel nebo BT modul. Hodně jednotek je ale bez kabelu mezi radiem a jednotkou samotnou. Znamená to, že ten je už v autě a  "jenom nacvaknu jednotku"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno blbá otázka, ale nestačí ti aux vstup? 

Alebo kúp rovno rádio s USB vstupom, skôr ako montovať niečo za 6500 Kč + cena za prácu (http://www.skodaoriginal.cz/skoda/eshop/12-1-SKODA-Superb-II/171-2-Hudba-a-komunikace/5/13301-Sada-pro-dodatecnou-montaz-MDI-Superb-II) k základnému rádio SWING. 

Za tie peniaze už kúpiš rádio s 9" displejom a BT, USB pripojením. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...