Přejít na obsah

Servo hadica


SnakeBR

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam taky mensi problem. Mal som roztrhnutu hadicu ktora ide zo serva... v servise mi povedali, ze nova hadica je draha a tato sa da opravit za 10 €.. tak som teda zvolil tuto lacnejsiu alternativu.. Po zalozeni tejto "repasovanej" hadice mi servo huci, riadenie sice ide lahko, ale servo huci ako keby tam nebol olej, ale oleja v serve je dost. V servise mi povedali ze huci preto, lebo je teraz trosku užšia hadica, ale ze to nevadi.... Chcem sa teda spytat, ci to naozaj nevadi? Dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak ako vravis...Nova hadica stoji 150 €... Zajtra mam dost dlhu cestu pred sebou, okolo 1 000 KM, mozem na tom zatial takto ist? Nic sa mi zo servom nestane? Potom by som skusil zohnat z vrakace nejaku starsiu... lebo dat 150 € za novu mi pride dost vela..

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda, po tyzdni jazdenia mi to servo huci stale rovnako.. Oleja je dostatok, bol som teda v tom servise kde mi menilu tu hadicu, a povedali ze prietok hadice je OK, a to, ze mi servo huci je pravdepodobne tym, ze mi odchadza servocerpadlo.

Chcem sa teda spytat, ci mozem zatial na tom chodit, alebo sa moze nieco stat a radsej to cerpadlo vymenit skôr, nez odide cele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak v Etce je celkem 12 typů této hadice. Pro AGR rv 2000 je typ 1J0 422 893 BS,

pro to samé auto s klimou je na konci CG a nakonec pro automatiku s klimou DB.

Tam kde nejčastěji nakupuji mají třebas tu s klimou:

http://www.cc-autodily.cz/hadice-servorizeni?keyword=1J0+422+893+BS

Kup to na živnosťák a je za zhruba 3 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviš prosimte kde je na te hadici čislo dilu at se pro jistotu podivam? protože mam rok vyroby 2000 ale je to už facelift ale motor AGR bez nakl.lopatek,tak at se pro jistotu podivam co tam presne mam,e ješte ma zajima proč ta hadice je zavisla na typu klimy? ja mam klimatronic takže hadice serva bez klimy tam nenarvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to už složitější, přestože jsem v lednu měnil servo a tuhle hadici jsem na něj přidělával tak

kde je uvedený číslo jsem si nevšiml. Tím automatika je v Etce podle mě myšleno automatická pře-

vodovka a ne klima. V rychlosti jsem se díval na AGR MR 2001 a tam číslo končí DC a DD.

I kdyby si to hledal je ta hadice relativně dlouhá a ne všude dobře přístupná. Pro tebe bude nejlepší

zavolat do origo servisu a nadiktovat VIN dle kterýho jim konkrétní typ vyjede a máš jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdar. Neviete poradiť nejaké neoriginálne? 5500Kč za originálne teda do môjho chudáka Arnolda už dávať nebudem...

A zatiaľ na šroťáku typicky: doneste a vyberieme. Ja na to : ale ja ich potrebujem na aute. Môžme to dať na zdvihák a uvidíme čo tam pôjde.

Oni: na to tu nemáme čas.

Toto by mal byť origo.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0422893gm-trubka-prevodky-rizeni-skoda-28434.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...