Přejít na obsah

sedačky


Armyk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
V 3. 2. 2018 na 6:58, cvak napsal:

Zdravím, zkoušeli jste někdo sportovní sedačky? Jak jsou na tom s tvrdostí/pohodlností?
Předem díky.

Mám je osobně. Měl jsem je i na yetim a karoq má sedák o 2cm širší takže za mě ok. Jinak vážím 108 kg a výška 189cm jsou perfektní.

 

IMG_1336.JPG

IMG_1337.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A jak moc ověřená tato informace je? Alcantara mě shodou okolností zajímá, ale pokud informace pochází od stejného dealera (nic proti), od kterého pochází informace, že KAROQ od 02/2018 má v případě vyhřívaného čelního skla fólii, pak se na ni nejspíš moc spoléhat nedá.

Editováno: , autor: BirK
Korektura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,mám dotaz, víte někdo jaké je zakrytí kufru u standardních zadních sedadel u Karoqu ? Mám objednaný Style 1.5 TSI manual. Viděl jsem někde na videu že tam je plato jako na starém Favoritu , to by mi hrozně vadilo. Údajně roleta kufru  je pouze u Varioflex tří sedadel.  Nikde jsem neviděl že by se dala nakonfigurovat. Je vůbec možné ji tam dodatečně jednoduše vsadit?

Sedadla Varioflex jsou o něco nižší a tak je otázka zda to je konstrukčně možné.Děkuji za věcné odpovědi

 

Editováno: , autor: man.kar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše BirK, u standardních sedadel je plato, u Varioflexu roletka. A vyměnit to nejspíš nepůjde, protože každá ta sedadla jsou jinak vysoká a proto zakrytí kufru je uchyceno jinak a jinde. To je taky důvod, proč má verze se standardními sedadly kufr 528l v základu, kdežto s Varioflexem jen 479l (se sedadly úplně vzadu). 

A vyměnit to nepůjde, muse l by se měnit i vnitřní panel zadních dveří, aby bylo roletku kam zafixovat.

Koukni tady na to video od času 0:45, kde to je krásně vidět. A později v tom videu je u vysvětlení rozdílu velikosti kufru + plato vs. roletka.

Jinak to plato je naprosto v pohodě. Naopak, v předchozím autě jsem měl roletku a ta mě nestále sr.la, vypadávala, nechtěla se zatahovat atd, takže plato mi naprosto vyhovuje.

 

Editováno: , autor: Swordfish76
pridani odkazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mel na FII kratke plato, ted mam FIII combi roletku a i po skoro tydnu co to mam, tak si nemuzu zvyknout:(. Kdyz odroluji, tak pri zavirani kufru zapominam zpatky zarolovat

a kdyz neodroluji, tak pak se "hure" dava batoh do kufru. Takze za me skoda, ze kombi nemivaji plato.

Navic plato bylo uzasne jako cestovni nouzovy "prebalovaci" pult na mimina:D

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to škoda že to nedomysleli aby se to dalo kombinovat podle požadavku zákazníka i za cenu dokoupení.Jednou plato na jinou situaci zase roleta.Asi chci moc za 750000kč.

Budu se s tím muset smířit a pro jistotu plato nechat doma,protože může při naložení náhodného nákupu v obchoďáku překážet .

U starých škodovek se po demontáži plata zvýšil hluk od zadní nápravy,to snad u Karoqu nebude tak znatelné.

Varioflex sedadla nepotřebujeme, jsme sami dva a jednou za půl roku odvoz vnoučat za to nestojí.

Editováno: , autor: man.kar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To plato se dá umístit za opěráky sedadel, je tam na to po stranách vybrání. Takže překážet při případném obřím nákupu fakt nebude. Já jsem zvyklý, že se na plato dávají při výletu na hory bundy apod, což by na tu roletu mohl být problém. 

Editováno: , autor: Macik68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Macik68 napsal:

To plato se dá umístit za opěráky sedadel, je tam na to po stranách vybrání. Takže překážet při případném obřím nákupu fakt nebude. Já jsem zvyklý, že se na plato dávají při výletu na hory bundy apod, což by na tu roletu mohl být problém. 

Jo ,   prohlížel jsem si manuál a viděl to tam,je to šikovná věcička .Jen jsem zatím nikde neviděl sklopenou  základní lavici ,všechna videa se zajímají o Varioflex sedačky.V autosalonech také mají jen Varioflex ,tak nemám žádnou představu jak to vypadá ve skutečnosti sklopené.

 

Člověk má nějakou představu o vysněném novém autě a tak začne hledat to nejlepší aby neudělal nějakou nenapravitelnou chybu která už nejde v zadání do výroby změnit.     ( Prodejce mi řekl že do tří měsíců se dá konfigurace upravit ale zde není co volit. )   tři úzké sedačky  mě zrovna neoslovily .Tím nechci říci že jsou špatné ,spousta lidí je chce ,včetně mého kamaráda. Jde o využití.

 

Jen takový poznatek z autosalonu ,mám 180 cm a na zadním sedadle s Varioflex   v poloze opěradla kolmo jsem hlavu nedostal do auta ,málem jsem si poškodil obratle na krku jak jsem tam rychle nasedl,nečekal jsem že se tam nevejdu.Otázka je jestli takhle někdo bude jezdit,.... ale náklad v kufru to třeba bude vyžadovat a pak je otázka kam s posádkou.

Proto po této zkušenosti jsem raději zvolil základní lavici ,ta je níže položená .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...