Jump to content
Armyk

sedačky

Recommended Posts

Tak jsem si dal práci a na Youtube po hodině hledání našel cizí video kde je vidět základní lavice i sklopená.Jestli to někoho zajímá tak zde:

Edited by man.kar

Já chtěl mít vzadu airbagy a MR19 to umožňuje pouze s Varioflex sedadly. V MR18 to ještě šlo s klasickou lavicí.

Roleta mi přišla jako hezčí řešení, plato zase asi bezpečnější - očekával bych, že víc udrží. Vzadu jezdí dítě a žena, takže mi velikost sedadel nevadí. Naopak mi vadí, že když do auta někdo vleze tak si sedadla odnese bez nejmenších obtíží. Zajímavá mi přišla možnost zvětšit objem kufru na 588, což se rodině s prckem vždy hodí. Auto si vyzvednu až teď v týdnu, tak nemůžu zatím posoudit, ale obávám se že s protisměrnou dětskou sedačkou stejně nebude dost místa na posunutí sedadel vpřed.

U mě to rozhodly airbagy - jinak bych volil klasickou lavici.

Edit: ..pardon za návrat k předchozímu tématu, měl jsem za to, že jsem na poslední stránce..

Edited by phen0men
Návrat k předchozímu tématu bez citace.

Jseš si jistý, že zadní boční airbagy šly navolit už do MR 2018? Já mám za to, že samotné + v Paket Safety se objevily až s příchoem změn MR 2019 (konfigurátor projíždím celkem pravidelně).

Teď si mě trochu znejistěl. Pokud v MR18 nebyly zadní airbagy možné vůbec, tak máš pravdu. Pokud možné byly, tak i s klasickou lavicí.

Vím, že mě v září hodně překvapila nutnost volby Varioflex sedadel. Ale mohlo to být i tím, že do té doby nebyly možné vůbec. Začátkem roku jsem dělal předběžnou konfiguraci více značek aut a mohl jsem přehlédnout, že Karoq je nemá (u ostatních byly a díky tomu jsem si myslel, že tam jsou).

Já právě myslím, že v konfigurátoru pro Karoq přibyla jejich možnost až u MR 2019. Ať už samotných, anebo jako součást paketu Safety.

Já to mám stejné, chtěl jsem zadní boční airbagy a tím pádem byly Varioflex sedadla nutnost (auto jsem objednal v lednu 2018 a možnost těch airbagů tam nebyla, v průběhu tohoto roku se v konfigurátoru objevily a tak jsem udělal dodatečnou změnu v konfiguraci.

Varioflwx sedadla jsem nicméně objednal hned z počátku, přijdou mi jako dobrá volba.

Tak jsem reklamoval sedačku  řidiče, protože se mi začal rozjíždět šev ze zadu na opěradle zad. 

Odpověď z ŠA - tato závada vznikla vlivem poškození a není důvod k reklamaci.

Nevím jak bych asi poškodil šev, který evidentně povoluje v látce?

Můj prodejce ještě zkouší znovu urgovat, tak uvidíme!

Jsou to ŠMEJDI!!!!!!IMG_20190331_113108.thumb.jpg.df7d2b5765bcadac2779b0e6bfc93178.jpg

• Upvote 1

Doporucuji k reklamaci prilozit vyjadreni firmy, ktera dela calouneni sedadel. Osobne jsem to resil u skutru a tim jsem prodejci zavrel pusu a reklamaci rozjizdejiciho se svu uznali.

Pripadne muzete pohrozit vyjadrenim soudniho znalce, vcetne narokovani poplatku.

Ahojte, chcem info ohladom športových sedačiek. Boli tu doporučene. Ale chcem vediet či su moc pevne alebo sa da ist v pohode aj dlha trasa cca 1000km? Dakujem za odpoved, Rado.

V 15. 4. 2019 na 20:57, TTT1 napsal:

Ahojte, chcem info ohladom športových sedačiek. Boli tu doporučene. Ale chcem vediet či su moc pevne alebo sa da ist v pohode aj dlha trasa cca 1000km? Dakujem za odpoved, Rado.

Má někdo kombinaci suedia kůže a jak jste spokojeni? Nevím zda dát pouze látka kůže a nebo suedia kůže děkuji 

@Zikina my máme tuhle kombinaci v Karoqu a jsme s ní spokojeni. Auto jsem objednával v době, kdy Alcantara už nebyla k dispozici a náhrada nebyla. V průběhu čekání na auto se do nabídky zařadila Suedia a tak jsem ji, po předchozím krátkém shlédnutí a vyzkoušení ve FIII na salonu, přidal do výbavy.

Sezení je pohodlné, působí elegantně, řekl bych, že na omak a pohled je od Alcantary k nerozeznání (ale neměl jsem možnost porovnat je bezprostředně vedle sebe). Čas ukáže, jak je to s kvalitou tohoto nového materiálu.

před 8 hodinami, BirK napsal:

@Zikina my máme tuhle kombinaci v Karoqu a jsme s ní spokojeni. Auto jsem objednával v době, kdy Alcantara už nebyla k dispozici a náhrada nebyla. V průběhu čekání na auto se do nabídky zařadila Suedia a tak jsem ji, po předchozím krátkém shlédnutí a vyzkoušení ve FIII na salonu, přidal do výbavy.

Sezení je pohodlné, působí elegantně, řekl bych, že na omak a pohled je od Alcantary k nerozeznání (ale neměl jsem možnost porovnat je bezprostředně vedle sebe). Čas ukáže, jak je to s kvalitou tohoto nového materiálu.

Mohla bych poprosit o foto viděla jsem to jen v konfigurátoru a to není ono moc děkuji 

On 4/15/2019 at 8:57 PM, TTT1 said:

Mam v nich najeto 9tkm, a podle me jsou pohodlnejsi nez normalni, hlavne to ze tam neni to divne vybouleni kolem ramen je hrozne prijemne. 
Tvrdost si bezte zkusit do salonu, jsou o neco tvrdsi, ale neni to velky rozdil. 
Ja jsem spokojeny.

Já ve světlém béžovém-látka řekl, že je tam hodně vypáraných nití a celkově to šití nebylo košér, některé spoje vypadaly fakt hrozně. Bylo to již od výroby. Zkusím to nafotit. Teďka to již neřeším.......ale prodejce řekl hmm.......a čuměl.....asi by museli všechny sedačky vyměnit, neboť na každé bylo něco.