Přejít na obsah

Paket pre zlé cesty


Armyk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Světlá výška standart  - 172mm

S paketem pro špatné cesty - 166mm

                                                   - 170mm /platí pro 2.0TDI/

 

Paket obsahuje zesílený kryt motoru, ochranu zadních příčných ramen a ochranu vedení brzdových hadic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Habi001 nepíše odkud tyto informace má, ale není důvod mu nevěřit.

 

Jelikož jsem si paket pořídil, tak jsem se také snažil dopátrat, jak to s ním vlastně je. Na zákaznické lince ŠA mi tvrdili, že podvozek je zvednutý, ale velmi málo. Není to jak u Octavie.

 

Následně jsem se ptal ještě 3 různých dealerů.

1) Zvednutý je v předu a v zadu o různé mm (už si přesně nepamatuju čísla). Měl jsem ale pocit, že si občas plete výbavy s Octavií, takže jsem tomu moc nevěřil.

2) Zvednutý není

3) U něhož jsem auto kupoval: Zvednutý je o 3mm. Pokud bych této verzi chtěl věřit, tak mi to smysl dává - vyrovnává se tím snížení po namontování krytů.

 

Osobně se nechystám zdolávat obtížné offroadové cesty. Pro běžnou jízdu po rozbité polňačce tento paket pro mě smysl má i kdyby byl podvozek o pár milimetrů níž. Chrání podvozek proti odletujícím kamínkům a lepší častěji vzít plastový kryt o zem než jednou něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 17. 11. 2017 na 19:42, MilanHos napsal:

2597CAA2-F1AE-4364-834A-AC475094DFA3.thumb.png.16a0de0ddccb733998ae2fe1f53c251f.png

Kdyby byl zvýšený podvozek tak to bude v konfigurátoru napsané.

no ono to bohužel není napsané v konfigurátoru, ale na faktuře u paketu PK4  mi to napsali "PK4 Paket pro špatné cesty (+15mm)", takže buď škoda špatně informuje nebo nepodává relevantní informace, na infolince taky tvrdili, že je to o 15mm zvýšené. Ona je otázka jak tu světlou výšku měří, jestli pod rameny, tak to opravdu může být stejné, nebo dokonce měně, ale pokud tam dávají vyšší pružiny, tak to zvedne jen karoserii, a to se nikde nedozvíš. Jinak auto když porovnám s videi na YT, tak se mi zdá o něco vyšší, hlavně to porovnávám podle mezery mezi koly a blatníkem, Měřil jsem i celkovou výšku auta, apodle papírů má mít cca 160 cm a já naměřil cca 162cm, ale zase, nevim jak to měří, jestli jen po střechu nebo i s nosníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...