Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Jen pro zajímavost - o vypínání S/S čtu docela často tady, děláte to proto, že vás to prostě prudí anebo jste přesvědčeni, že to vašemu autu neprospívá?

 

Jinak třeba vám to pomůže nebo alespoň napoví, ale v souvislosti s tou chybou 291104 se tady píše o teplotním čidle vyhřívaného volantu

http://forums.ross-tech.com/showthread.php?11774-Heated-steering-wheel-problems

Editováno: , autor: BirK
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jsem zvědav na první řešení nefunkčního výhřevu volantu, až bude někdo mít problém, že občas nehřeje a pánové z TSC ve Škodovce budou tvrdit, že to je normální, že ta chyba je standardní.. Pokud se nyní objeví po mé úpravě, tak je tam opravdu problém. Nemluvě, že při prodeji vozu to bude první co bude kupující řešit...."máte vadný výhřívaný volant".

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš na nás mluvit, jako na uživatele, kteří nemají tvoje know-how :)

 

Proč to pouštějí ze závodu s touto chybou mi není jasné, ale předpokládám, že pokud je tam možnost závady v HW, tak tu ty nijak neodstraňuješ anebo jí svým zásahem nepředcházíš, ale "pouze" tuto chybu ze záznamů mažeš. Jestli je to jinak, rád si to poslechnu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod č. 6 se netýká zrcátek, ale pokud máš na mysli č. 10, tak jde předpokládám o sklopení vnejšího zrcátka na spolujezdcově straně.

 

Tohle bych teda ale považoval za standard a překvapuje mě, že se to musí povolovat. To už snad i moje OII uměla ve specifické výbavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

 

Carista umi karoqa? Podle webu jeste neniˇpodporovan... tudiz neaktualizovany web?

@Tragedie_v_JZD jde+několik málo dalších položek,upravoval jsem to přes  verzi  v iOS , je pravda že na jejich stránkách píšou že přizpůsobení nepodporuje.

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BirK obraz za jízdy,při denním svícení zapnuté řasy,posun sedačky při nastupování,dotankovat, vypnutí esp. Nešlo nastavit protočení ručiček při startu(digi štít),houknutí při zamykání.Většinu toho ted můžu zapnout,vypnout v nastavení kde položky  přibyly.A taky mi překódoval start/stop podle jeho(měl jsem nastaven přes Caristu- metoda A 12V), off road režim zobrazení a to je asi vše.

A odstraněna chyba s volantem.

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, BirK napsal:

Bod č. 6 se netýká zrcátek, ale pokud máš na mysli č. 10, tak jde předpokládám o sklopení vnejšího zrcátka na spolujezdcově straně.

 

Tohle bych teda ale považoval za standard a překvapuje mě, že se to musí povolovat. To už snad i moje OII uměla ve specifické výbavě.

 

To sklopeni zrcatka (pokud me pamet neklame) je z fabriky, pokud mas zrcatka s pameti.

 

lidi si to nechavaji dokodavavat u “hloupych” zrcatek - Tam to funfuje ale s tim ze casem zrcatko “zapomina” a je nutne jo rucne stelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cilda1 tajně jsem doufal, že si všimneš mé nenápadné poznámky o tom, ať to napíšeš do tématu o tvém Karoqovi, které mi tu zatím chybí, fotky, dojmy a tak :)

 

Jinak jak ti tam skočily ty "zapnuté řasy", tím je předpokládám myšleno zadní světla, nevím co si představit pod tím posunem sedačky (ve výčtu věcí k nakódování v 1. příspěvku nic takového nevidím). Jestli máš el. sedadlo řidiče s pamětí tak jsem myslel, že součástí personalizace je mimo jiné i to, že se ti sedadlo po odemčení auta aut. nastaví do požadované polohy dle toho, kterým klíčkem auto odemykáš.

 

Protočení ručiček jsem si říkal, že na dig. přístrojovce asi nebude možné, tak jsi to potvrdil. Škoda, doufal jsem, že to půjde.

 

Kdybys založil téma o svém autě. mohl bys tam více rozepsat některé věci, jako např. co tě vedlo k vypnutí ESP a tak (ať to tu nespamujeme). Jinak nevím, jaký je rozdíl v těch metodách vypnutí Start/Stopu, ale někde v jiném tématu jste se o tom bavili a radili si, jak to vypnout, tak pokud se ukázalo, že tato metoda nebyla "korektní", možná by stálo za to to tam zmínit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nakodovani Lane Assist a ujeti 200km jsem zkusil oskenovat Caristou (free) auto a nalezena jedna chyba Steering Wheel  2xxxxx

Pocitam ze to bude 291104.

 

@ferda25 je tajne jake hodnoty jsi upravil???

Kdyz jsem cetl, ze stejna chyba se vyskytuje i pro deaktivaci S/S, jedna se o chybne nakodovany Lane Assist, nebo neco globalniho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak by som chcel len 14. odblokovat obraz za jízdy , je mozne aby mi to spravili v skodovke? idem si pre auto coskoro a ci ich mam poprosit alebo len ferda je only choice? mam cestu do prahy tohto roku no este neviem presne.

a mozte mi prosim vysvetlit este bod -sklopení zrcátka po zařazení zpátečky ? ja ked parkujem aj s kamerou tak stale spetaky pouzivam(pozeram do nich)

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aky sposob vypnutia S/S Caristou je bezpecny res.nebude sposobovat hlasenia inej chyby?

Metoda A,B alebo C. Prosim o upresnenie nakolko by som to chcel na mojom novom Karoqu deaktivovať cez Caristu.(3.7. beta 12)

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...