Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

před 58 minutami, ferda25 napsal:

I s manuálem, který má ACC lze po správném nastavení využívat lane asistent při rychlostech od 30 km/h. Já ho dokonce nechám i zastavit jen po výzvě to došlápnu....

ACC mam od vyroby.  Dokódoval  jsem teď jen Lane assist. Nevím co se da jestě vylepšit. Budu rád za každou radu. (Já ho dokonce nechám i zastavit jen po výzvě to došlápnu....) jak to myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, muto33 said:

Vypadá že vše funguje.Proč myslíš že ne úplně správně?

Co je ještě třeba udělat?

 

Protoze ti prave nefunguje TJA a Emergency Assist. Kdyz se chvilku nevenujes rizeni, tak se ti LA automaticky odpoji, ze???

Resil jsem to stejne na MR2018 a nakonec jsem prijel za ferdou, ktery mi to opravil tak aby to vse fungovalo jak ma.

 

 

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, havrosh napsal:

 

Protoze ti prave nefunguje TJA a Emergency Assist. Kdyz se chvilku nevenujes rizeni, tak se ti LA automaticky odpoji, ze???

Resil jsem to stejne na MR2018 a nakonec jsem prijel za ferdou, ktery mi to opravil tak aby to vse fungovalo jak ma.

 

 

Ano. Máš pravdu. Je to tak, odpojí se a neřeší co dal. Mohl by mne někdo nakopnout jak to doladit k dokonalosti? Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 6. 4. 2019 na 10:30, ferda25 napsal:

Včera se narodil první naftový menší brumla z rodiny Karoqu...sound aktuator i u nafty + trailer asistent.

Je u dodělání trailer assist potřeba dodatečné instalace nějakého HW nebo to lze dodělat kódováním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám pár otázek na Ferdu25:

Jde něco udělat s reakcí plynu (je pomalá) ?

Line asistent se mi po upozornění vypíná, je to normální nastavení, podle mě by, při neakceptování výzvy, auto mělo zpomalit nebo zastavit a asistent by měl být stále aktivní?

A poslední děláš i zvýšení výkonu motoru?

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...