Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Borivas napsal:

Ahoj kódovací machři, mám dotaz, umíte už zrušit stop/start tlačítko u Karoqu model 2020? Bohužel při změnách v parametrech teploty spot/start funguje dál, prý to nějakým způsobem softwarově v MB zakázali i na novém Superbu to nejde. Díky za info

Ahoj,

měl jsem to na svojim Karoq2020 úplně stejně. Nakonec se to Ferdovi25 podařilo na několikátý pokus "prolomit" a START&STOP systém "zneškodnit". Modelový rok 2020 má nový firmware v gateway a to co doposud fungovalo nezabírá... Ostatní nastavení šlo upravit v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,byl jsem u Ferdy25 si nechat aktivovat pár věcí a zjistil jsem,že když aktivoval alarm při zamčení vozu a otevření zevnitř funguje,že auto začne troubit a blikat. Což je pořádku,ale ještě k tomu jsem zjistil, že pokud máš originál tažné tak při zapojení vozíku a uzamčení auta ,tak pokud po cca minutě a dýl chceš odpojit vozík od elektriky začne auto houkat. Pokud ho napřed odemkneš a pak odpojíš elektriku nehouká. Takže je to vlastně takovej alarm na káru.  Což není k zahození. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2019 na 13:36, kubasta napsal:

Ahoj,byl jsem u Ferdy25 si nechat aktivovat pár věcí a zjistil jsem,že když aktivoval alarm při zamčení vozu a otevření zevnitř funguje,že auto začne troubit a blikat. Což je pořádku,ale ještě k tomu jsem zjistil, že pokud máš originál tažné tak při zapojení vozíku a uzamčení auta ,tak pokud po cca minutě a dýl chceš odpojit vozík od elektriky začne auto houkat. Pokud ho napřed odemkneš a pak odpojíš elektriku nehouká. Takže je to vlastně takovej alarm na káru.  Což není k zahození. :-)


alarm nemusíš mít nakonfigurovaný už při výrobě auta, jde dokódovat ? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2018 na 9:49, tandy napsal:

Ahoj. Jde dokodovat driving mode select ? 

 

V 17. 7. 2019 na 15:32, pvavruska napsal:

Ahoj pánové,

mám Karoq 1.5 TSI s automatem bez volby jízdních režimů. Při jízdě s obytným přívěsem v kopcovitém terénu na dálnici je adaptivní tempomat měkký, sice podřadí, ale maximálně na pětku. Pokud chci udržet rychlost, musím ručně podřadit a potom to vytočí motor a jedete to. Bylo by možné dodatečně aktivovat funkci DMS ? Tlačítko tam nemám, šlo by dodělat dodatečně nebo něčím nahradit? Samozřejmě, jde mi pouze o nastaveni adaptivního tempomatu, ostatní nepotřebuji nebo existuje nějaké jiné řešení?

dostali ste nato odpoved? alebo aj nie? mna by to tiez zaujimalo ci sa to da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, v rodině se uvažuje o Karoqu, měl bych dotaz, pokud bude mít LaneAssist, půjde doplnit rozpoznávání značek a LightAsist, nebo je třeba doplnit nějaký prvek výbavy?  Většinou se řeší doplnění LA k čtení značek. Právě že tady by to bylo "naopak" v paketu je LaneAssist, (spolu s Side Assist, Rear Traffic Alert, Traffic Jam Assist a Emergency Assist + ACC), tak zda to potom půjde. Vím že obráceně to lze.

 

EDIT: podle tohoto by to snad mělo jít u obou verzí kamer a tím že tam bude TJA, tak by tam mohla být ta MFK2. Je tak, nebo se pletu?

Screenshot_20190629-083702.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2019 na 17:25, Borivas napsal:

Přesně to je ono. Bohužel jsem z Ostravy a k Ferdovi25 se asi nedostanu. Postup mi asi taky neprozradi ze? Je nekdo z OV kdo to dokaze? Rozhodne to tam nechci. 

Kamo jestli neco chci tak se podle toho zaridim ja jsem taky z Bohumina a u Ferdy jsem byl nechci rypat,ale taky jsem hledal nekoho bliž a neni problem si nechat neco dojebat kdyz chcete neco mermomocí na aute dokodovat tak to sverte cloveku ktery o tom neco ví a nebo se na to vykaslete ( vyserte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...