Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Zdravim nakolko sa tu otvorila tema prediktivneho tempomatu rad by som si tu ujasnil tento pojem. Nakolko karoq ponuka iba "Adaptivny" tempomat  podla stranky vyrobcu myslim ze autor tym co napisal myslel moznost aktivacie tohto. Pokial viem prediktivny tempomat ktory by prisposoboval rychlost podla znaciek citanych kamerov skoda vobec neponuka. Alebo je to naozaj tak a nieco sa zmenilo v roku 2020? Viete mi to prosim uviest na pravu mieru. Dakujem

karoq.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK cize sa bavime o rovnakom type prediktivneho tempomatu zo Superba 3 facelift ze sa da nakodovat na karoq 2018 ktory cita znacky? t.j. ze nastavi rychlost podla precitanej znacky?

tak to by ma zaujimalo aky HW je k tomu potrebny lebo sa mi nechce verit ze tato moznost uz bola softverovo/hardverovo dostupna v roku 2018 len ju nejako neaktivovali. Urcite je za tym nejaky HW upgrade nejakeho modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má vůz následující výbavu: 1. ACC, 2. velkou kameru za předním sklem, 3. navigaci, tak se žádný díl měnit nemusí.

 

Situace je stejná jako u Kodiaqa:

https://forum.skodahome.cz/topic/139362-vcds-kódování/?do=findComment&comment=2478037

 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok cize je k tomu potrebny nejaky softverovy upgrade flash nejakej jednotky? Nakolko ma tato moznost kodovania prediktivneho tempomatu velmi zaujala ale nemam moznost sa nikde objednat {svk} alebo niekoho v okoli kto by to vedel dokodovat tak by som sa rad dozvedel ci si to clovek vie nakodovat sam doma pomocou VCDS. Dakujem za pripadne instrukcie ak by bol niekto pod ako Ferda25 velmi ochotny. Predsa len tato tema je o veciach ktore sa daju dokodovat do auta nie inzercia kto ponuka kodovanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa do toho pustil samn . a toto sa mi podarilo aktivovat zatial. speed limit asistance active v 13-Auto Dist. Reg module a curve asistent v infotaimente. ak by niekto vedel doplnit co este treba aktivovat budem velmi rad nakolko pouzitie zohladnit povolenu rychlo zatial nieje k dispozicii

distance.png

IMG_1841.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, j.jurasek napsal:

A jak jsi to udělal?

Ako pisem zatial to nieje funkce nakolko mam v module kamery 13 activovanu moznost iba speed limit asistant active v long coding a v infotaimente 5f adaptation curve asistant. cize ak by niekto vedel ako sa to koduje a ci je to vobec mozne bez SWAP tak by som bol rad ak by sa to zdielalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diky za obrazek.je s tvojho auta je to aj pouzitelne to menu? Presne toto by sme potrebovali dokodovat do karoqov kodiakov. Uz len niekoho kto s tym ma skusenost a pomoze na dialku. Co sa tyka tvojej otazky podla mna ak sa tie dve moznosti odkliknu acc sa bude chovat zase ako klasicke adaptivne acc. No tak je tu niekto kto to uz kodoval? Co je k tomu potrebne. Velmi by som prijal tu funkciu mat aj na mijom karoqu 18. Pripadne za nejaku odmenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...