Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

ohledne dokodovani cehokoliv pres autorizaky je vec neresitelna chtel jsem po nich dodelat adaptivni tempomat do karoqa sportline a doporucili mi prodat auto a koupit si jine ale pak mi pomohl Ferda a pokud je nekdo ze severni moravy a ma to do strakonic daleko a chce neco dokodovat tak se muze domluvit s Ferdou a neni problem to dodelat v Bohumine samozrejme to bude delat on jen vice osobne nejsem spisovatel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 12 minutami, Martab napsal:

Vím jak to na autech v rodině funguje (FIII, Karoq, Kodiaq, Rapid). Stěrače musejí být seplé, ale né trvalé stírání, stačí aby jeli na cyklovač (samozřejmě mezi setřeními nesmí být minutová mezera).

Přesně takhle mi to funguje

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mi to tak fugovalo tak to sem ani nepíšu. Doma Rapid, Yeti, Karoq může být cyklovač, ale stěrače při něm pro sepnutí světel musí běžet nejprve nejméně 30s. nepřetržitě. Pak už při něm svítí pokud se na delší dobu stěrače nezastaví. 

To ale neřeší že za stejnejch podmínek se jedno auto rozsvítí a druhé ne. Jde mi o citlivos světelného senzoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevíte náhodou někdo jak dlouho po vypnutí auta a uzamčení si vozidlo pamatuje předvolby výhřevu sedaček? 

Dnes jsem jel se zapnutým výhřevem zaparkoval a šel si vyřídit nějaké věci cca po 35 min. jsem přišel k autu nasedl nastartoval a výhřev se zapnul na předešlo hodnotu. Nemám to překódováno!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...