Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdravím. Viete mi poradiť, ktoré úpravy nového Karoqa kódovaním prejdú cez servisnú prehliadku a pri ktorých bude problém?

Chcel by som nasledovné: deaktivovať startstop a ostrekovače svetiel, aktivovať diaľkové zamykanie aj pri naštartovanom motore, predĺžit čas kým začne zvukové upozornenie pri nedržaní volantu pri Travel Assist, aktivácia videa za jazdy, sklápanie pravého zrkadla pri cúvani, vypnúť zvukové upozornenie pri otvorených dverách a naštartovanom motore; plus ak to bude možné, zvýšit rýchlostné obmedzenie pri pACC pri značkách rýchlosti (napr. z 50 na 55 a pod.) a nahradiť na volante funkciu hlasového ovládania funkciou telefónu.

Vďaka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"nahradiť na volante funkciu hlasového ovládania funkciou telefónu"

 

Ak mas na mysli vyvolanie Google asistenta tak to staci podrzat tlacitko hlasoveho ovladania dlhsie 2 sec. a neozve sa Ti auto, ale Google 🙂

Editováno: , autor: medoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka za odpoveď. Ano to poznám. Len sa niekedy so Siri nezhodneme, koho má vytočiť – väčšinou vytočí len mňa ;) na doterajšom aute (Golf VI) som sa po stlačení tlačidla telefónu na multifunkčnom volante dostal do menu prehľadu hovorov a rýchlo som vedel nájsť adresáta… neviem, či je možné to nejako takto nastaviť aj na volante Karoqu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj bratr si koupil Karoqa 2021 a chtěl tam lane assist. Má tam výbavu style ale tam je jen ACC front assist. Vepředu má kameru. Jak jsem pochopil tak se to dá dohrát. Dělá to někdo prosím v západních čechách? Vary? Plzeň?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...