Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Pripada mi to elegantni. Ale ta cena. Za tu cenu mas originalni Caristu. Neco podobneho se da koupit i v Cesku. A levneji, jen se musi pajet dratky. Presto jsem o tom uvazoval, ale nepodarilo se mi demontovat tu listu s tlacitky. Takze jsem nakonec zustal u softwaroveho reseni - vypnuti pres Caristu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dotaz na Ferdu. Jsem čerstvý vlastník Karoqa Sportline, 1,5TSI DSG - skladovky. Vznesl jsem v servise dotaz na dodatečnou montáž/ aktivaci asistenta dálkových světel a případně na ACC a na všechno jsem dostal odpověď ne, jen prodat a koupit jiného Karoqa s daným asistentem a ACC. Mám asistenty - FA, SA, RTA, TA, RVCam. U ženinho Yarise nebyl problém dodatečné montáže (řídí se asi sloganem "za peníze v Praze dům"), takže mě to celkem překvapilo. Prošel jsem několik místností a různých témat a dost věcí asi jde, ale nevím jak a za kolik a hlavně kdo to provede. Často jsem se dočetl, že řešením jsi ty. Proto prosím o odpověď. Moc Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, abyssis napsal:

Při zapnutém motoru a otevření dveří auto pípa ke zbláznění na maxidotu hláška "pozor: motor běží" nebo něco v tom smyslu, poradí někdo jak se toho můžu zbavit? Díky

Úplne jednoducho, nemaj zapnutý motor a otvorené dvere

Editováno: , autor: twix2v1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, abyssis napsal:

Při zapnutém motoru a otevření dveří auto pípa ke zbláznění na maxidotu hláška "pozor: motor běží" nebo něco v tom smyslu, poradí někdo jak se toho můžu zbavit? Díky

na automate staci zaradit parkovaciu polohu;

 

na manuale by nestacilo zatiahnut rucnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2020 na 17:52, Martab napsal:

Druhá věc je, že auto upozorňuje nejen na zapnuté zapalování ale pokud máš Kessy, tak i na nepřítomnost klíče ve voze.

ale inym tonom.

pri ponechanom zaradeni D/R/N a otvoreni dveri je to nizsi ton a pri opusteni vozidla s klucom vo vrecku je to ozajstne neprijemne vysoky piskot

Editováno: , autor: sk.mike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ferdo, už jde ACC podle dopravních značek? Když jsem byl ve Strakonicích cca před 3/4 rokem tak jsme se o tom bavili...

Případně už je vychytanější u Karoq 2020 Start&Stop systém? Byl jsem první, kdo u Vás s model 2020 byl. Nakonec se povedlo, ale je vypnutý na dobro na pořád... :) (nejde zapnout) Ne že by to vadilo, ale jen se ptám... :)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 8 hodinami, j.jurasek napsal:

Ahoj. nemůžete mi prosim poradit jak se muzu spojit s ferdou25? nejak nemůžu najit ani email a ani zadny jiny kontakt.

Co treba napsat soukromou zpravu? Kliknes na jmeno v tomto pripade ferda25 a pak na ikonku obalky :). Takto to je na mobilnim zobrazeni fora (telefonu) na PC to mozna vypada jinak... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...