Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

• ×   Vvložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

• Podobný obsah

• Od jeliman1
      Zdravím a přejí hezký den!
      Mám Škodu Octavii 1.9 TDI PD 74kW, rok 2006. Od té doby už lak ztratil na podobě hodně. Nějaké ty vlásečnicové škrábance, někde o něco hlubší, někde lak (hlavně přední kapota) na místech není. Nejspíš od kamínků.
      Rozhodl jsem se lak nějak oživit. Koupil jsem si produkt od SONAXU (odkaz na produkt na Alza.cz) a chtěl bych jej aplikovat na lak. Mám světle šedou metalízu.

Bude stačit lak důkladně omýt před aplikací a očistit jej naředěným isopropylalkoholem s vodou a následně produkt aplikovat?
      Dosáhnu nějakého výsledku s aplikací ve formě nějakého zakrytí škrábanců?
      Měl bych použít ještě nějaké jiné produkty?

Díky za všechny rady, nebráním se ničemu.

• Od ttom76
      Prodám Škoda Favorit Silverline GTX, r.v. 1993, STK 04/2019.

Najeto pouze 44 tis. km, garážovaný. Dva majitelé (bratři v důchodovém věku). Tažné zařízení, střešní okno.

Bez koroze, top stav, vše originál.

Cena dohodou, nabídněte.
    • Od MTX
      Tak tu dam navod jak som prerobil termostat Favorit na Feliciu, bez svarovani, vrtany atd. Potrebujeme:

4A0819497 x1ks - T kus pro snimač teploty

N  90316802 x1ks - O kroužek

115052010 x 1ks - Skrin termostatu

113052060 x 1ks - Viko skrine termostatu

114095090 x 1ks - Termostat 88°C - Wahler 3032.88D

115095851 x 1ks - Tesneni vika skrine termostatu

005160723 x 1ks - Držak kabelu a lanka plynu

115095852 x 1ks - Tesneni skrine termostatu
      930590520 x 2ks - Sverka 20-32 mm
      005238565 x 3ks - Šroub M6x25mm
      N  90829401 x 1ks - Zatka M14x1,5 x1ks
      933881420 x1ks - Kroužek tesnici

Montaž je jednoducha. Dame termostat do skrine, priložime tesneni, viko a držak kabelu. Stiahneme tremi šrouby M6. Vypustime chladici kvapalinu a odmontujeme plastovu skrin termostatu. Priložime tesneni na hlavu a namontujeme hlinikovu skrin. Hadicu ktera vede do topeni odrizneme cca 6cm od začatku. Na hadicu namontujeme t-kus, vybereme snimač teploty zo stareho termostatu, dame novy o-kroužek, vložime snimač a pojistime plastovou pružinou zo stareho temostatu. Nalejeme chladiacu kvapalinu a zašrobujeme zatku s tesnenim M14x1,5 namiesto original snimača teploty.

• Od hardb
      dny se krátí a autu do 3 týdnů skončí technická tak ho zbývá jen zlehka rozebrat a dát mu poslední pápá ...

prodávám z něj:

chladič (je asi rok starý) cena 250 kč

indukční (zapalovací) cívky mám 2 kusy jedna je asi taky necelé 2 roky stará druhá pamatuje více ale obě dvě funkční cena kolem 400 kč

denní svícení (značkové Philips) asi 500 kč možno i z předním nárazníkem včetně mlhovek 700 kč

přístrová deska - felicia z dodělávaným digitálním tachometrem (ovládání jednotlivích funkcí přes přídavný tlačítkový vypínač, jinak přímo v přístrojové desce) cena komplet 500 kč - video: https://www.youtube.com/watch?v=d9cmq7Edrtw

čelní okno z felicie ( mám ho ve favoritu k vuli zpětnému zrcátku a je asi rok a pul staré takže jako nové 800 kč

možná i pal. nádrž z felicie 300 kč
      + 2x pal. čerpadla z felicie MPi

baterku asi roka pul starou sice noname ale drží 500 kč

LPG směšovač

LPG nádrž místo rezervy (platnost do roku 2020)

světla přední/ zadní cena dohodou 

vyhřívané sedačky z 2. octávie (funkční) 1500 kč

sání/ jednobod / RJ výfuk 4 -2 -1 

veškeré ceny nejsou konečné, je škoda jich vyhodit když někomu ještě budou

pokud by jste měli zájem o něco jiného než jsem zminoval klidně se zeptejte 

některé věci zaslat pujdou, některé by bylo si lepší převzít osobně 

zde jsou fotky: 

http://postimg.org/gallery/3g4uxyxyu/
    • Od hardb
      dny se krátí a autu do 3 týdnů skončí technická tak ho zbývá jen zlehka rozebrat a dát mu poslední pápá ...

prodávám z něj:

chladič (je asi rok starý) cena 250 kč

indukční (zapalovací) cívky mám 2 kusy jedna je asi taky necelé 2 roky stará druhá pamatuje více ale obě dvě funkční cena kolem 400 kč

denní svícení (značkové Philips) asi 500 kč možno i z předním nárazníkem včetně mlhovek 700 kč

přístrová deska - felicia z dodělávaným digitálním tachometrem (ovládání jednotlivích funkcí přes přídavný tlačítkový vypínač, jinak přímo v přístrojové desce) cena komplet 500 kč - video: https://www.youtube.com/watch?v=d9cmq7Edrtw

čelní okno z felicie ( mám ho ve favoritu k vuli zpětnému zrcátku a je asi rok a pul staré takže jako nové 800 kč

možná i pal. nádrž z felicie 300 kč
      + 2x pal. čerpadla z felicie MPi

baterku asi roka pul starou sice noname ale drží 500 kč

LPG směšovač

LPG nádrž místo rezervy (platnost do roku 2020)

světla přední/ zadní cena dohodou 

vyhřívané sedačky z 2. octávie (funkční) 1500 kč

sání/ jednobod / RJ výfuk 4 -2 -1 

veškeré ceny nejsou konečné, je škoda jich vyhodit když někomu ještě budou

pokud by jste měli zájem o něco jiného než jsem zminoval klidně se zeptejte 

některé věci zaslat pujdou, některé by bylo si lepší převzít osobně 

zde jsou fotky: 

http://postimg.org/gallery/3g4uxyxyu/