Přejít na obsah

Hučení/tření pri rejdu


Akrubek

Doporučené příspěvky

Ok,priklanam sa tiez skor k diferencialu,nakolko to robi pri vytoceni na obe strany a dal som skontrolovat ulozenie prevodovky v AS tvrdili ze je to ok....Akurat mi nesedi zase ta teplota,ze za studena nie a pri velkej teplote zase nie....keby to nejak zle zapada do seba v diferenciali,tak to robi stale si myslim.Neviem, to su len moje domnienky ,neviem nevyznam sa...toto je fakt take hucanie,trenie ze najblizsie je to podobne tomu, ked mate slabo  zatiahnutu rucnu pohnete sa a idete na nej....kazdopadne dakujem za nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Takže môj problém vyriešený....Po 4 návštevách rôznych AD a cca 60 000km a nespočetne návrhov na repas prevodovky,diferenciálu, až po výmenu spojky,poloosí,homokin. kĺbov som navštívil neautorizovaný servis,keďže je auto po záruke a tam mi majster odporučil vymeniť olej v manuálnej prevodovke. A výsledok je absolútne bez hučania pri akýchkoľvek podmienkach.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak přátelé dnes jsem zaregistroval také problém s hucenim (jakoby pridrene cerpadlo) pri rejdu doprava/doleva. Tak i do 50km/h pri jizde z kopce. Pri mále změně směru zvuk prestane. Moje spec. je OIII FL 1.5tsi DSG naj. 27tkm. Takže řešit manžety a uložení DSG? 

Editováno: , autor: mastibruch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...