Přejít na obsah

Vyhrivane celni sklo


havrosh

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
4 hours ago, budis said:

Jen chci informovat, že dle sdělení prodejce se od jara 2018 dává do Karoqa fólie místo drátku. Drátky už by prý neměly být do konce roku na žádném novém autě.

 

Odkud cerpas?

Kamarad ma auto vyrobene zacatkem cervna a ma dratky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, budis napsal:

Výslovně jsem ho na to ptal (na základě tohoto fóra) a potvrdil mi, že můj karoq (termín dodání cca duben 2019) bude mít fólii.


Jooo, to mi taky vyslovne tvrdil prodejce u 03 FL pri objednavani 8/17, ze tam budu mit folii :D Nesmis vsemu verit co ti prodejce nakuka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mas naprostou pravdu, to je jak u blbejch na dvorecku... Jednou za cas se objevi nekdo kdo slysel folie a hlasa to do sveta.

To ze by mela aktualni verze Karoqa folii je stejne pravdepodobne, ze bude Zeman i pristim prezidentem :-)

 

Skoro bych navrhoval tema zamcit at se zbytecne nesiri bludy ohledne folie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, havrosh napsal:

Mas naprostou pravdu, to je jak u blbejch na dvorecku... Jednou za cas se objevi nekdo kdo slysel folie a hlasa to do sveta.

To ze by mela aktualni verze Karoqa folii je stejne pravdepodobne, ze bude Zeman i pristim prezidentem :-)

 

Skoro bych navrhoval tema zamcit at se zbytecne nesiri bludy ohledne folie.

 

On problém bude asi i v tom, že informace o fólii se objevovala i v novinářských recenzích na webu, takže zřejmě novinářská auta fólii měla. Poté zřejmě z důvodu "katování kostů" či kapacity výrobce tam dali drátky. Pro novinové recenze mají zřejmě nějakou "PRESS Edition"

viz. https://www.automobilrevue.cz/rubriky/automobily/svezli-jsme-se/skoda-karoq-do-velkeho-rybnika_46133.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prodejci asi nelžou,protože ve skle je vždy folie a to:  vyhřívání drátky ,které je naneseno na folii a folii která má vyhřívání silnějšími drátky pod stěrači + přenos napětí do skla které má pokovenou slabou vrstvu,proto má jiné zbarvení.

Takže fólie je tam vždy,ta lepší verze bez drátků se myslím jmenuje Climacout.....

Editováno: , autor: Sklennny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...