Přejít na obsah

COLUMBUS MIB II - PORT NA SIMcart


Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek,

 

Na úvod bych napsal, že jsem čerstvým majitelem 2ou letého vozidla Škoda octavia r.v. 10/2015, 2.0 tdi, 4x4, style plus. Při přebírání vozidla, bych přísahal, že na jednotce MIB II u Columba byl port na SIMcartu a 2krát SD. Nicméně po návštěvě servisu s odstupem týdne, zjišťuji, že zde na jednotce MIB II jsou jen dva porty na SD, bez SIMcart.

 

Říkali mi, že auto bude hotové za cca 2hodky, nicméně tam strávilo 6hodin. Což mi už bylo divné.

 

Je možné, že to v servisu mechoš vyměnil pro své účely? 

Dá se to vysledovat, např. diagnostikou? Jakože datum zápisu nového dílu?

 

Předem děkuji za Vaše rady

 

Editováno: , autor: Líbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Právě jsem si připadal jak magor, pamatujete si, že tam je port na SIM a s odstupem času zjistíte, že ho tam nemáte.

V autorizáku jsem byl, tam vyjel specifikaci co má být ve vozidle, ale popis k jednotce není tak kompletní, aby bylo jasné, že to tam bylo.

 

Tak jsem si říkal, jestli je tu ještě nějaká možnost zpětné kontroly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě původní majitel byl Škoda centrum Jičín, ale to je jen překupník, vozidlo jezdilo jako referenské ve Škodě Mladá Boleslav.

 

Zároveň na palubě je Wifi, které si říkám k čemu je, když nemáte datový slot na SIMcard. Jó můžete si chytnout Wifi z mobilu a déle ho rozšírit přes Wifi vozidla, ale přoč, když si to z mobilu mužů chytnou přímo na čemkoli dalším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...