Přejít na obsah

Spotreba oleja na dialnici


Avisar

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, mino22 napsal:

Pokial viem BSE nema ziadne PCV , ale presne tu hadicu ktoru si našiel. Kod : 1K0 129 684 AG alebo AH. V tej hrubej hadici je klapka . 

 Jo presne tak, diky za reakci . BSE nema PCV tak jsi mi to potvrdil :) proto jsem ho nikde nemohl najit, Jak se tu nekdo o tom zminil tak jsem po tom sel.

Protoze mam vylozene zvysenou spotrebu oleje jen pri zvysenych otackach na te dalnici pri vysoke rychlosti jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to jmenuje je spíš jedno - jde o funkci, ale když ta membránka nedovírá, roste spotřeba oleje.

Vzhledem k tomu, že celá ta hadice stojí pár peněz, začal bych tím, že bych ji vyměnil.

Soused na BMW X6 koupil velké i malé turbo a spotřeby oleje se stejně nezbavil, vyměnil hadičku s tímhle ventilkem (prasklá membránka v něm) a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor BSE ! Dnes som kontroloval tu saciu hadicu , dal som ju dole , a je tam vyditelna ta klapka . 

Screenshot_20200315_201240.thumb.jpg.bc3c49a3472a31b40843b3345b4eddd4.jpg

Screenshot_20200315_201338.thumb.jpg.460a0c91561e038ca87851f399953678.jpg

Je vydiet ze je asi mrtva , lebo je zdeformovana a skrútena smerom ku saniu. 

Potom som strcil prst do tejto trubky na veku ventilov a bol tam riadny bordel (fotka vyssie) 

Screenshot_20200315_201422.thumb.jpg.54e0f6448c16858759751c5fd4f0e7fe.jpg

Sa mi zda že to bolo celkom upchaté , nikto zatial nepisal nikde o čistení tej trubky. Tak som to poriadne precistil , fukol som do nej a vytvoril sa v nej tlak. Dala sa prefuknut az po otvoreni nalievacieho viečka oleja . Stejne nechapem funkciu tej klapky . Ak sa aj ku tej klapke dostane olej , nema sa kadial dostať späť do motora. Pod klapkou je vydieť motorovy olej obr.2, ktory ide už priamo do motora. Cela tato klapka je ulozena v plastovom držiaku, ktory dovoluje maly pohyb celej klapky. Nedokazem ale určit spotrebu oleja v rezime dialnica , lebo nejazdim dialnice , ale spotrebu oleja mám. 

Pracuje tato klapka aj  pri malom aj pri velkom zaťažení? A ako presne ? Chapem ze je tam mala hadicka v saní, tá podtlakom otvorí klapku ale ak si motor nasava vzduch od kluky, tak si nasaje aj olejove vypary. 

Skrtiaca klapka je čistá. 

Screenshot_20200315_201359.thumb.jpg.7a8d699829dc29d05ca4fa0ad44d574e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tonda-B píše že ak membrána nedoviera , môže sa zvýšiť spotreba oleja. Na BSE ? a ako ? Asi by to potrebovalo novu hadicu a porovnať s tou starou. Každopádne tu hadicu mam takú od kúpy a spotreba oleja tam je, ale je v norme.   

Tlaky od kluky nemaju inú cestu , iba cez otvorenu membránu do sania. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor BSE ! Zo zvedavosti som objednal novu saciu hadicu. Vymenil som ju a staru rozobral. Naozaj netreba porovnavať BMW s tymto motorom. A hlavne ziadny PCV ventil tento motor nemá ! 

Po rozborke som pochopil princip takto :

Na volnobehu tenka podtlakova hadička odsava podtlakom vypary od kluky rovno do sania , teda obchadza skrtiacu klapku aby sa nezanasala bordelom ked je zatvorená. Ta tenka hadicka stíha odviesť vsetky vypary , ktore prichadzaju od veka ventilov na volnobehu . Ta tenka membrana na novej hadici je zamozrejme rovná a pekne dosada. Pri zvysenych otackach vypary pretlacia tuto membranu a idu do motora cez skrtiacu klapku. Samozrejme vybehany motor ma vacsi tlak vyparov (ako moj napr) a preto tato membrana nebude mat podla mna dlhy život. Tu je vidiet na starej ako je deformovaná. 

Screenshot_20200318_210802.thumb.jpg.b6378c5e191b0f04156fef72e3e11a64.jpgScreenshot_20200318_210735.thumb.jpg.94dc4777789b750142c8d3816fe99b25.jpg

Screenshot_20200318_211010.thumb.jpg.b78b364db51f5c6335357bd848277407.jpg

Screenshot_20200318_211037.thumb.jpg.dfd456d489013910f770f63b99e77958.jpg

Screenshot_20200318_211050.thumb.jpg.5e179ab2bd3c5f8f5d8cb74aa70e24a9.jpg

Podla tohto vydieť že vypary strhavaju olej a tato hmla ide rovno do sania. Budem to sledovať ale pochybujem že odrazu vymenou tejto hadice prestane žrať olej. Tak ako tu už pisali za zvysenym tlakom vyparov su piestne kruzky a tak sa dostava olej do spalovania. Ale zatial sa už jedna vec vyriešila . Po otočeni olejoveho viečka už vobec nepodskakuje. 

Pred vymenou

 

A po výmene hadice :

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan - je to tak ako zhruba píšeš ale naozaj funguje aj na spotrebu oleja ... už som krúžkoval taký motor kde si to majiteľ vymyslel sám / ani nevedel koľko oleja berie/ a krúžkom ani hlave nebolo absolútne nič , krásne čisté nezakarbonované , jediný kus oleja bol v tejto hadici tak som ju vymenil tiež ... zatiaľ je to OK tak ťažko povedať v čom bola chyba ... olej sa tam často dostane pri neopatrnom dolievaní , kto tam prudko vrazí olej tomu natečie aj do klapky a nechce to naštartovať alebo namodro vydymíš celý dvor ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozme tento ventil nazvat ako ventil pre riadené odsávanie plynov z klukovej skrine a z hlavy valcov kvoli emisiam. 

So starou sacou hadicou som mal spotrebu oleja , ale minimalnu. A odrazu s tou istou hadicou zacala spotreba oleja stupat. Tak som zvedavy ci pomoze nova hadica . Ale stejne mi tam chyba nejaky odlucovac oleja. 

Suri nahodou nevies ci sa nenachadza este nieco (separator,odlučovač, filter) vo veku ventilov ? Mal som ho dole , ale ma tam taku medzistenu za ktoru nie je vydieť. Či tam niečo nemôže byť ? Nakolko ten kryt je dosť drahý cca 150 eur. 

Stukator pisal ze jemu olej nezerie , mozno on uz ma tu novu hadicu : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veko je kus plastu a nie je tam nič iné ... moc si to komplikuješ , urob na tom hlavu a krúžky a bude to OK ... nové stieracie krúžky MAHLE nie sú troj ale len dvojdielne prerezávané , už by mohli niečo vydržať ... hlavu zrovnať a ak si šikovný tak ventily a dekarbon urobiť sám , zabrúsiť , nové guferá a poskladať , vodítkam nie je nič nikdy ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, mino22 napsal:

Mozme tento ventil nazvat ako ventil pre riadené odsávanie plynov z klukovej skrine a z hlavy valcov kvoli emisiam. 

So starou sacou hadicou som mal spotrebu oleja , ale minimalnu. A odrazu s tou istou hadicou zacala spotreba oleja stupat. Tak som zvedavy ci pomoze nova hadica . Ale stejne mi tam chyba nejaky odlucovac oleja. 

Suri nahodou nevies ci sa nenachadza este nieco (separator,odlučovač, filter) vo veku ventilov ? Mal som ho dole , ale ma tam taku medzistenu za ktoru nie je vydieť. Či tam niečo nemôže byť ? Nakolko ten kryt je dosť drahý cca 150 eur. 

Stukator pisal ze jemu olej nezerie , mozno on uz ma tu novu hadicu : )

Po 1. Kryt ventilov bez noveho tesnenia by som nikdy nedaval spat.

Po 2.to nie je len obal separatora tam su aj okruhy na regulaciu tlaku oleja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Rozborka motora ešte nebola , iba ako píšem pretesnenie sania rozpisane v teme kolisanie otačok. 

Olej menim po 5 000 km kazdý rok. Minuly rok pred vymenou spotreba oleja minimalna. Od vymeny sa to zhoršuje. Spotreba asi 0.2 l na 200 km. 

Ešte ma napadlo ze po vymene vadneho termostatu sa mi drzi teplota na 95°C , co moze dopomahať spekaniu oleja na krúžkoch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...