Přejít na obsah

Servisní prohlídky. Co Vám dělali a kolik to stálo?


Michaltvr

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Iba pre zaujimavost cennik NH u dealera Skoda na Slovensku

CENY Nh (1Nh = 100 ČJ, tzn. 10ČJ = 6 min.) práce na jednotlivé vozidlá

MODEL VOZIDLA MECHANICKÉ PRÁCE ELEKTRIKÁRSKE PRÁCE LAKOVNÍCKE A KLAMPIARSKE PRÁCE
  bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Felícia, Arosa, Inca, Fabia I,II, Citigo, Roomster, Ibiza 1, Cordoba, Octavia I, Leon,Toledo, Golf IV, Passat, Jetta 25,00 € 30,00 € 29,37 €  35,00 € 33,33 € 40,00 €
Octavia II, Rapid, Yeti, Altea, Leon 04, Ibiza2, Toledo, Arona 29,37 € 35,00 € 30,83 € 37,00 € 33,33 € 40,00 €
Octavia III, Leon new, GolfV, Bora, Passat 13 31,66 € 38,00 € 33,33 € 40,00 € 33,33 € 40,00 €
Superb, Alhambra, Exeo, Sharan, Tiguan, Ateca, Kodiaq, Karoq 37,50 € 45,00 € 37,50 € 45,00 € 37,50 € 45,00 €
VW úžitkové, Touareg 41,66 €  50,00 € 41,66 € 50,00 € 41,66 € 50,00 €
INÉ ZNAČKY
NIŽŠIA + STREDNÁ trieda 29,37 € 35,00 € 30,83 € 37,00 € 33,33 € 40,00 €
PRÉMIOVÁ trieda 37,50 € 45,00 € 37,50 € 45,00 € 37,50 € 45,00 €
úžitkové 45,00 € 54,00 € 45,00 € 54,00 € 45,00 € 54,00 €
 
Diagnostika vozidiel mimo servisnej prehliadky 30,00 € 36,00 €
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze za doplneni AdBlue je 0,3 hod - jestli je to 1/3 hodiny a tedy 20 minut za 10 ecek, tedy 250 korun je fakt husty na to, ze to trva dolit ani ne minutu a otvor neni pod rezervou, ale u nadrze :-) To je jako by si na pumpe rekli 250 korun za dotankovani nadrze nafty - a to to jeste trva dyl nez AdBlue.

 

A pak se vsichni v autorizakach strasne divi, ze jezdime jinam a vydiraji ztratou zaruky, zoufalci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Plzeňáček napsal:

Takze za doplneni AdBlue je 0,3 hod - jestli je to 1/3 hodiny a tedy 20 minut za 10 ecek, tedy 250 korun je fakt husty na to, ze to trva dolit ani ne minutu a otvor neni pod rezervou, ale u nadrze :-) To je jako by si na pumpe rekli 250 korun za dotankovani nadrze nafty - a to to jeste trva dyl nez AdBlue.

 

A pak se vsichni v autorizakach strasne divi, ze jezdime jinam a vydiraji ztratou zaruky, zoufalci :-)

Však si to udělej sám, když za to nechceš platit. 

Servis platí zaměstnance, servis někdo vlastní, servis je pod značkou Škoda. Takže když nebude v profitu, tak nemůže zlepšovat služby a může max zkrachnout.

Hodně Čechů stále nechápe, že do práce se chodí vydělávat, ale Plzenáček asi pracuje pro charitu nebo je státní zaměstnanec :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Tak jsem asi divnej. Ale podle me je jedna vec podnikat a jina vec krast. As kupuji olej tak odhaduji do 200,-Kc litr. Ovsem prodavaji ho pres 600,-!!! To se zda divne jen me? Vzdyt praci za rocni prohlidku na vsech dokladech v prispevcich vyse si uctuji zvlast. Komu se zda cena oleje ok like down. Komu se zda cena oleje neseriozni pls like up. Hezky vecer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Omlouvam se. Tedy nuti zakazniky kupovat za NESERIOZNI cenu. Protoze takovahle marze je podle me fakt mimo. Vzdyt nekdo ten olej vyvinul, vyrobil, zabalil a do servisu dovezl a ma z nej 200Kc a servis tomu oleji nepridal kvality ani za mak a ma z nej 400Kc?? To je normalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Michaltvr napsal:

Hm. Tak jsem asi divnej. Ale podle me je jedna vec podnikat a jina vec krast. As kupuji olej tak odhaduji do 200,-Kc litr. Ovsem prodavaji ho pres 600,-!!! To se zda divne jen me? Vzdyt praci za rocni prohlidku na vsech dokladech v prispevcich vyse si uctuji zvlast. Komu se zda cena oleje ok like down. Komu se zda cena oleje neseriozni pls like up. Hezky vecer. 

 

...nemám problém zaplatit kvalitní práci, ale platit za stejně kvalitní výrobek 4x tolik (pokud vezmu, že to mají v barelech za zcela jinou cenu), to není zcela v pořádku. Nehledě na to, že několikrát u mne přelili a dal bych ruku do ohně za to, že možná ani neměnili (jezdím do autorizáků od 2009) nebo minimálně ne zcela vypustili. Zajímavé je, že pokaždé si dají práci s vypnutím palubní kamery, ale s provedením veškeré práce nikoliv (stejně tak tu kameru zpět nezapojí...). Dokonce mi nebyli schopni odpovědět, proč na diagnostice nenašli vadný senzor, pakliže tam byl...prostě ji nedělali.

 

Asi tak, to pak vidět 3x předražený olej a opravdu "zákazník je spokojen".

 

Samozřejmě, vše je o lidech ... cena je o Škoda auto, která jím údajně cenu "předepisuje" (minimálně se mají na co vymluvit, nicméně slevu umí dát také mimochodem).

 

Nicméně, jsme poněkud OT.

 

PS : Abych nekřivdil,  i v tom servisu, kde mají 4x předražený olej, umožní dovézt svůj - do protokolu pak dají červené razítko. Zajímalo by mne, jak je to pak s reklamací a dokazováním, že olej byl originál zabalen a splňoval normu...

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co pytaju u nas v Skoda servise za liter oleja Shell 0w-30,za tolko ja kupim oficialne rovnaky ShelL 0w-30  v eshope,ale 5 litrovku.Fakt sa toto niekomu nezda zlodejina???

Presne,ako je pisane predo mnou..nikto nekritizuje cenu prace,ktoru rad v znackovom servise zaplatim,ale preco polovicu ceny faktury tvori olej?

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena oleje mi také přijde mimo.U mne stal při prohlídce prakticky 5x víc než stojí v obchodě.Mám tedy zapsaný olej Shell av-l 0w30.

To by měl být Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-30.Podle oficiálního plánu od Shellu,je to jejich "standart" pro long life.Pak mají ještě premium.Tak škoda,že jsem nedostal aspoň ten premium:).

 

Ale co se týče ceny práce,tam souhlasím s Kokta7 to je zas něco jiného.Tam nemám s cenou problém.

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...