Přejít na obsah

Servisní prohlídky. Co Vám dělali a kolik to stálo?


Michaltvr

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Moja prehliadka po 30000km (najazdil som to za 16 mesiacov), pozostavala len z vymeny olejoveho filtra, Nic som neplatil, lebo mam servis v cene (4roky/120tkm). Bol som sklamany, ze nevymenili pachovy/pelovy filter - skontroloval som si ho sam, a aspon som povysaval bordel, ktory bol zachyteny filtrom (robota na 10 min).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád nemohu pochopit jak je možné, že prodávají díly nad ceníkovými cenami. A někde jinde jsem četl, že ŠA dokonce třeba nesmyslnou cenu oleje servisům diktuje. Já bych svým zákazníkům zboží za vyšší než ceníkovou cenu neprodal.CHCI S NIMI TOTIŽ OBCHODOVAT I PŘÍŠTĚ! O TOTO ŠA EVIDENTNĚ NEJDE.  A taky si myslím že palivový i vzduchový filtr jde vyměnit rychleji než za hodinu. Tak jak to, že to nabízejí udělat za takovou pálku? Škoda auto by měla být ten ochránce zákazníka. Takhle to vypadá na maximální neúctu k zákazníkům. 

Editováno: , autor: Michaltvr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dokázal by někdo najít podobný servisní plán pro SIII pro majitele, kteří nechtějí na předražený servis do autorizáku, ale pro případ reklamace v zákonné záruce chtějí mít podklady a jistotu, že při servisu v neautorizozáku nic nezanedbali? :-)

 

První screen je pro O3 (jsou to 3 stránky, vkládám jen první, nechci tu spamovat) a ten druhý by se hodil prázdný (má také 3 stránky) :-)

59d4890d4f412_drba1.jpeg.5cea409f861a1ba8f54dd048fe72c7c5.jpeg

Seznam1.jpg.5700a497aa941ce72f05010ab47ccb8b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že toto by měl znát především samotný servis. Jak asi práci udělá, když bude teprve z podkladů zákazníka zjišťovat, co se má udělat?

 

Otec takto před týdnem šetřil a výměnou větráku mu jeho vlastní známý dokurvil milion věcí. Přestalo mu svítit denní svícení, svítí kontrolka ESP. Já jen, aby to nevypadalo podle místních příspěvků, že šikovní a spolehliví pracují zásadně mimo autorizované servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2018 na 15:59, PetrKV napsal:

Když tedy vyměnit vzduchový,v cca polovině,tak co palivový?Ten má taky 90tis km.Co jsem se ptal ve škodovce,tak vzduchový u nich cca 700,- palivový cca 1100,- práce do tisícovky.Takže cca 2,8tis.

Tak jsem ve 48tis vyměnil vzduchový i palivový.Dal jsem tam přesně,to co tam bylo z výroby.Vzduchový byl Mann(330,-)palivový UFI(470,-).Nejdřív jsem koupil oba Mann,ale ten palivový podstatně menší výška,cca o 5cm,méně,ale podle katalogu ok.Když jsem to viděl,nedalo mi to zajel jsem do krámu a vyměnil za ten UFI,byl úplně stejný,horní část modrá:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...