Přejít na obsah

Servisní prohlídky. Co Vám dělali a kolik to stálo?


Michaltvr

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřebuji zjistit přesný rozsah servisní prohlídky pro superb 3, 1,8tsi4 roky a 110t km. nemohu se k tomu nikde dostat. Můžete mě prosím nasměrovat? Mýval jsem ford a tam vyjel papír podle vin a km s přesným rozsahem so kontrolovat a vyměnit, chtěl bych tedy i něco u škodovky. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti tady nikdo přesně neřekne, protože není obecně platný veřejný. A navíc se v průběhu času mění. Musíš do servisu nebo zkusit škodovku. Pokud chceš seznam pro garážníka, tak jsem docela zvědav, jak pochodíš.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám dotaz po poslední prohlídce se mi zobrazuje při zapnutí i vypnutí motoru kolik zbývá km a dni do prohlídky a to i po servisu kdy kdy je čas další rok do prohlídky a to i na rádiu když dam náhled stav auta tak je tam vybarveny motor a píše to stavy do prohlídky nevíte jak to dat pryč leze mi to na nervy , po prohlídce mám týden ale musím rict ze když jsem jel ze servisu tak to nedělalo až za 2 nebo 3 dny to zobrazuje tu hlášku a i kolik zbývá dní

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazuje to na maxidotu a ukazuje to když dam stav auta na rádiu tak to taky píše hlášku servis za 29500km a 730dni proste jako kdyby mi tam někdo nastavil ze to chci pořad vidět nastartuju pipne to a pak to zmizí jako když se ti blíží servis s tím rozdílem ze mám do servisu dva roky

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ty máš nějaký předplacený servis, nebo máš auto na leasing, nebo něco jiného? Nemám osobně žádné ponětí, že by běžně existovala předepsaná servisní prohlídka grátis,  určitě ne pro čistě soukromou klientelu při normálním nákupu auta a zavedené smlouvě s prodejcem a servisem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte,

 

ja planujem odkupit z lizingovky SIII combi 140kw L&K 2016/9 dvojkolka, auto bolo pridelene mne od prevzatia z predajne ale mam uz na jazdene 163.000km.

vo vybave je front assistant, adaptivny tempomat, adaptivny podvozok, nezavisle kurenie, vyhrievane celne sklo, vetrane sedacky, parkovaci asistent, cuvacia kamera a ine.

Servisne prehliadky su vypisane z lizingovky na pridelenom uzivatelskom ucte aj s nehodami.  

Mam stale dilemu ci do toho ist alebo nie. Jazdim na tom da sa povedat slusne obcas dynamickejsie. 75 % su dialnice.

Cena na odkup medzi 450 tisic - 500 tisic CZK

dakujem za nazory

servisne prehliadky.JPG

skodne udalosti.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Môže sa servisná prehliadka prekročiť o nejaké km? 

Ak áno, tak o koľko km? 

 

A čo všetko si dať vymeniť pri 2.servisnej prehliadke? 

Motorovy olej+filter (to je predpísané) 

 

Toto si chcem dať vymeniť, aj keď sa vraj nemusí meniť... 

Olej v DSG

Olej v Haldexe

Ešte niečo...? 

 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb Sportline, 2.0TDI,140kw,DSG7,4x4

Vyrobeno 02/18

Cca. 58500km

Prvu som absolvoval pri cca. 29000km

Cize auto mi už vypisuje hlášku, že servisná prehliadka o 300km...

Ide o to, že zajtra mam ísť do DE

Pôvodne som mal ísť na firemnom, no dnes večer mi volal šéf, že či nemôžem zobrať súkromné auto... 

Že prehliadku môžem kľudne "prekročiť"

Co sa mi moc nezdá... 

Cesta do DE a späť celkovo 2600km

Cize by som to prekročil o celkom dosť km... 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 12. 10. 2020 na 20:56, titanius napsal:

Superb Sportline, 2.0TDI,140kw,DSG7,4x4

Vyrobeno 02/18

Cca. 58500km

Prvu som absolvoval pri cca. 29000km

Cize auto mi už vypisuje hlášku, že servisná prehliadka o 300km...

Ide o to, že zajtra mam ísť do DE

Pôvodne som mal ísť na firemnom, no dnes večer mi volal šéf, že či nemôžem zobrať súkromné auto... 

Že prehliadku môžem kľudne "prekročiť"

Co sa mi moc nezdá... 

Cesta do DE a späť celkovo 2600km

Cize by som to prekročil o celkom dosť km... 

 

Skutocne menite olej po 30 000 ?

Doteraz vzdy ked som mal premenlivy interval, aj som pouzival predpisany olej, snazil som sa menit okolo 15 000, myslim ze 30 000 je uz dost.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...