Přejít na obsah

Servisní prohlídky. Co Vám dělali a kolik to stálo?


Michaltvr

Doporučené příspěvky

V mojom prípade vyššie sa nejedná o leasingované vozidlo. Auto je moje a riešim "5 ročný bezplatný servis v cene vozidla" t. j. servis ktorý k Superbom dáva(l) a pravdepodobne aj servisom prepláca slovenský importér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@e1. tiez som to kedysi riesil na F3, tak isto som to mal presvihnut asi o 200-500km (musel by som pozriet historiu). ak som to nechcel cvakat, zhanal som odtahovku z PO do KE...kazdy mi vtedy tvrdil (aj servisaci), ze nesmiem presvihnut limit. ci sa nieco odvtedy zmenilo a o kolko, ti povedat neviem (dnes som zistil, ze znamy uz prijimacieho technika pravdepodobne nerobi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

42811 km

servis výměny oleje       507.30

lišta stírací d+n               84.55

filtr oleje                       315.88

kroužek těsnící                65.08

olej 504/507.00long   2437.89

sada stír. lišt                1021.25

          Celkem              5377.00

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pocujte, je normalne, aby mi servis drzal auto 2 mesiace? 

Dal som vymenit mechatroniku. Povedali mi, ze to bude trvat 2-3 tyzdne. 

Zacina mi 9ty tyzden, Keby tam nevolam, tak mi ani nedaju vediet. Som nasrany do nepricetnosti. Kludne mi mozu drzat auto dalsich 6 mesiacov, lebo nevedia, kedy im pride suciastka. Ziadne ospravedlnenie, nahrada nic. Ked som sa ich spytal, ze ci by mi mohli aspon dat nahradne auto kedze auto uz nutne potrebujem, tak povedali ze ano, za 2000kc na den. Je toto normalne?? Je to autorizovany servis v Hodonine. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Martin Ninaj napsal:

ze ano, za 2000kc na den. Je toto normalne??

Mně bylo nabídnuto za 1000 na den a nebo Fábku za 700 na den, nakonec jsem ji vzal neboť nic jiného nebylo volné. Nakonec mi i něco odpustili, neplatil jsem plnou taxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, p2p said:

A co ma ten servis delat kdyz tu mechatroniku nema a nemuze si ji ani objednat???

No neviem, mne by prislo normalne, ked sa termin opravy predlzi niekolko nasobne, tak by som ocakaval, ze sa autoservis ozve, upozorni ta na to, spyta sa ta, ze ci som s tym  ok, a ze ake su moznosti. Keby im tam nezavolam, tak mi takto budu drzat auto rok v kuse? Len tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak. Ak je auto pojazdné, vrátiť späť, ak nie je, tak informovať majiteľa o dobe čakania a bezplatne ponúknuť náhradné vozidlo (hlavne ak doba opravy presahuje 30 dní). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...